Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488182
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τελος η σαρακοστη, τωρα τρωμε. Το μενου ειχε κατσικι την κυριακη. Τριτη ειπα να ριξω κατι πιο εκλεκτο. Γαλλικη κουζινα ! Επιλεγω λοιπον τον γαλλογερμανικο αξονα και λεω μεσα μου. Μας γαμησατε με τα spreads? Θα παρω το αιμα μας πισω. Απ’ οσα μας κανατε εσεις , ακομα ένα παραπανω! Ε ρε γαμησια …
Περιμενω να τελειωσουν 2 συναδελφοι και ορμαω. Το δωματιο σε ολιγον ντεκαντανς κατασταση. Φρεναρω…γι αυτό δεν παμε μπροστα, εκει που εισαι ετοιμος να ξεσκισεις τους γαλλογερμανους, οι ιθαγενεις συμπατριωτες σου σου βαζουν τρικλοποδιες! Αεραααααα φωναζω και σαν καλη νοικοκυρα αεριζω, (άλλη φορα θα φερω και τα σεντονια μου!) κανω το ντους μου (σφραγισμενες οι πετσετες) και αναμενω την κορασιδα που από τις βολτες της στο σαλονι με ειχε πεισει.
Λοιπον μιλαει αρκετα καλα ελληνικα και αμεσως συνειδητοποιω ότι επιτελους δεν ακουω για πουτο και χουρο και ψηνομαι ότι είναι η ελληνογαλλιδα φιλη μου κι όχι άλλη μια εκπροσωπος του ανατολικου μπλοκ.
Κανουμε λιγο χαβαλε κι αρχιζουμε τις βουτιες. Προκαταρκτικα, μπουκιτσι +βλεμμα, και μετα αμαζονα, ιππευει φορωντας τα τακουνια της! Ανετη, ομορφη, σε παρακολουθει και αντιλαμβανεται ποτε πρεπει να παρει το τιμονι και ποτε πρεπει να στο αφησει. Ακολουθει τις εμπνευσεις σου και το πλαστικο της σωμα εκτελει με ευκολια και χαρη. Δειχνει να συμμετεχει με πειστικες εκφρασεις και κραυγουλες-αναστεναγμους. Δεν μου βγαινε σκληρο βρωμικο pse. Περναει μια υποψια ότι δεν με καβαλαει βαθια, αλλαζω σταση και μπαινω όπως θελω, οποτε καταλαβαινω ότι όχι μονο δεν με φρεναρει αλλα ισως το απολαμβανει. Αργω καμποσο αλλα δεν παραπονιεται ουτε αρχιζει τα ελα κι ελα (που αμα τα ακουσω η ξενερωνω η δεν τελειωνω!) Καταλαβαινει ότι εχω ανεβασει ταχυτητα και με αφηνει ακολουθωντας με, να τελειωσω. Μου ρχεται να πιασω τη Μασσαλιωτδα αλλα κρατιεμαι!
Συνολικα ομορφη γυναικα, ( όχι κι οι τελειες αναλογιες ), με χαρουμενη συμπεριφορα, αξιοπρεπη σταση και μπολικο ταλεντο. Τι διαλα, με προτυπα την Μπεμπε και την Catherine Deneuve, λογικα η μικρη μας Μερλιν ανακυρησσεται η ωραια της ημερας! Εγκρινω, θα κοιταξω να επανελθω. Ελλας-Γαλλια Συμμαχια!

Υ/Γ. Δεν ρωτησα, αλλα τετοιο τελειο στηθος πετρα και σωστο σχημα, η είναι ευλογημενο από το θεο η καποιος βαρβατος πλαστικος εβαλε απιθανη μαεστρια που σε ξεγελαει! Τελικα τι από τα 2 συμβαινει?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριλύν
mounelanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
236
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού