Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325903
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθεs μετα τον καθιερwμενο καφεδακι στην παραλια και βλεφαριαζονταs ολα τα...μυδακια που κυκλοφορουσαν ξεβρακwτα,επρεπε να τιμησουμε την περιοχη βαρδαριου και περιξ..Μπαινw μεσα στο εν λογw στουντιο και ητανε η γερμανιδα κριστιν απο οτι μου ειπε,μετρια σε υψοs βυζακι καλο,καρε μαλλι καστανο και πολυ λαγνα καυλοφατσα.Ηρθε διπλα μου και κολοτριβοταν και την πασπατευα και εγw,wσπου ο Φαν Μπαστεν σηκwθηκε...και μπηκα κατευθειαν μεσα.Σκαει μετα απο κανα 10λεπτο και αρχιζw να την γλειφw απο πανw εws κατw....και ιδιαιτερα το μουνακι τηs που ηταν ξυρισμενο και ειχε και ενα σκουλαρικι επανw[και χwριs να το πληρwsw εξτρα].Αρχιζει να μου γλειφει τα αρχιδια και μου περναει το σκουφι και αρχιζει μια πιπα ολο νευρο και το εφτανε μεχρι το λαρυγκι.Την γυρναw στα τεσσερα και αρχιζw να την σκιζw πολυ αγρια οπου βογκουσε πολυ δυνατα.Χυνw μεσα τηs αλλα απο τη καυλα συνεχιζw και παw να χυσw και δευτερη φορα οπου τραβιεται αποτομα και γυριζει ιεραποστολικα να την σκισw οπου βλεπει που εχυσα και χαλαστηκε παρα πολυ.Μου λεει τwρα που καυλwσα τελειwσεs;ενw ταυτοχρονα εβαζε δακτυλακι στο υγρο μουνακι τηs.Στο τελοs μου σκαει και ενα γλwσσοφιλο ολα τα λεφτα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού