Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογευματινη τσάρκα φυλης υστερα απο ενα ξενεροτο σεξ με μια γκομενα ειπα να βρω κατι καλο !!! Οι ιδιες και οι ιδιες! Ουτε μια καινουρια? Ελεος! Κατα εμε γουστα για να τελειοσω πρεπει να ναι εμφανισμη η γκομενα να εχει κυριος κολαρα!!Κατι που εκεινη την ωρα είχε μονο η Σαμανθα!!Η κοπελα εμφανισιακα μαγκες δεν πεζεται!! Δλδ και σε καποιον που δεν αρεσουν οι μαυρομαλλες διοτη γουστα ,σεβαστα μεν,αλλα αυτη ειναι κουκλι!! Με γνωρησε διοτη την είχα πάρει και παλια και μου έκανε νοιμα να παμε στο δωματιο!! Η πρωσοπικοτητα λυγησε διοτη με προδοσε ο καυλωμενος μιτσος! Εχω μπει αρκετες φορες εδο μεσα και να πω πως τα δωματια δεν είναι και τοσο καθαρα!! Τεσπα! Θυμωμουν οτι η Σαμανθα δεν εχει και της καλυτερες κριτηκες ως προς του κρεβατιου! Είπα να διαψευσω μια φορα! Αλλα το αίμα νερο δεν γινεται!! Μπαινει στο δωματιο και ουτε ενα κολπακι ετσι για το γαμωτο του μητσου!! Παλη καλα που μου τα σηκωμένος! Αλλα στην πορεια επεσε διοτη η πιππα της μετρια με αρκετη χρηση δοντιου που με αναγκασε να την παρακαλεσω να σταματήσει δεν φανηκε να την ενοχλει ! Η κολαρα της αλλο πραγμα το μονο που με κρατησε ζωντανο! Δυο στάσεις! Ιεραποστολικο και στα πλαγια! Ουτε στα 4 ηθελε ουτε αυτη απο πάνο ,ποναει λεει..που να μην εβαζε και κρεμα δλδ!! Γενικα δεν είμουν ποτε ευχαρηστημενος απο αυτην διοτη 4 φορες την πειρα και ουτε μια φορά δεν έκανε το ψυχικο να με κανει να περασω καλα!! Τσαμπα το 20ρικο!! Κρίμα παει χαμενη η εμφανιση!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού