Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα προαναφέρει σε μια παρακάτο κριτηκη μου οτι την Μαρια θα την παρω μετα απο κανα 2μηνο 3 μηνο διοτη είταν πεσμένη των τελευταιο καιρο και δεν την παρεξηγησα διοτη ειναι ενα επαγγελμα το οποιο ξοδευεις απιστευτη ενεργεια!!Θες και ξεκουραση!! Ηξερα πως δουλευει εδω !! Περασα μεσα και περιμενα εντομεταξυ γεινόταν χαμος στο σαλονι καμια 20αρια ατομα περιμεναν να δουν την κοπελα!! Η οποια βγηκε και είταν η μαρια!! Δεν ξαφνιαστηκα!! Θυμομουν πολυ καλα οτι δουλευε απογευματα! Πολλα παλουκαρια μεταβολη εκτος απο μένα και μερικους που δωσαμε το εισιτιριο!Μπηκα και περιμενα στο δωματιο για κανα 5 λεπτο!! Η μαρια χαρηκε οταν με ειδε και μου πε που χαθηκα !! Καταρχας ενα σημειο πτωσης ειναι οτι παντα παλια και σε κριτηκες που διαβαζα εκανε προκαταρκτικα ( φιλια,χαδια κλπ) ενο τωρα εχει γινει σαν αυτες των παρακμιακων σπιτιων του μεταξυ!! Κατευθειαν καποτα και πιπα!! Καλα λεω τελεια!! Εδειχνε βιαστηκη!! Δεν ξερω γιατη!! Για να μην μπαινω σε λεπτομεριες στο θεμα του σεξ απλα την πηρα ιεραποστολικο παλη καλα που με φιλησε λιγο,,και στα 4!! Ζορικα τελειωσα!! Κριμα !! Δεν θελω να κρυψω πως ειναι η αγαπημενη μου ειναι νουμερο ενα στην λιστα οταν σκευτωμαι να κανω τσαρκα!! Καμια σχεση με την παλια Μαρια!! Παλια καθοταν το λιγοτερα 15 λεπτα!! Δεν ξερω ισως θελει ξεκουραση ισως πρεπει να πηγενω σε ωρες που ειναι ξεκουραστη!! Δεν ξερω!! Μακαρι να ανακτησει την φόρμα της!! Παπαλα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού