Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325831
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καινουρια κοπελα σημερα την πηρα πρεφα ...ειναι καμια 5 χρονια μεγαλυτερη απο τις φωτος, για γερμανιδα την ηξερα πωλωνεζα συστηθηκε, με εμφανη παραπανησια κιλακια, ψιλη καστανα μαλια ισια, ωραιο προσωπακι, βυζαρες σιλικονατες ετοιμες να κανουν μπαμ.! θυμηζουν ψευτικα πλαστικα, πολυ σκληρα στην αφη, μπουταρες και κωλαρα αναλογη. Τατου στο κορμι της μπολικα και πιρσινκ στο μουνκι της. Η κοπελα μπηκε μεσα και μετα απο τις συστασεις στα αγγλικα επιασε αμεσως δουλεια περνοντας την καποτα και παιρνοντας τετοια σταση με τα ποδια της ανοιχτα μου αφησε το ελευθερο να επεξεργαστω το γρασαρισμενο μεν μουνακι της, σε σημειο να ψαχνω να δω που θα σκουπισω τα δαχτυλα μου.! Της ζητησα να ανεβει απο πανω πραγμα που δεν αρνηθηκε και ανεβηκε με την μια καθοντας λιγακι ακινητη εχοντας τον μεσα. Ωραιες κινησεις, με ενδιαμεσα φιλια στο στομα που δεν μπορεσα να αποφυγω γιατι με εφνηδιασε, αλλα και με μερικα προστυχολογα που πεταξε του τυπου ''fuck me hard'' και τετοια, αν και αυτη με γαμουσε απο πανω, με φτιαξανε για τα καλα, Μου ζητησε παλι στα αγγλικα να την fuckiso from behid.! πραγμα που δεν της το αρνηθηκα. Εβαλε ενα μαξιλαρι κατω απο τα βυζια της, σαλιωσε το μουνι της και μπηκα, σε αργο ρυθμο γιατι ημουν ειδη ετοιμος. Το μουνακι της στενεψε σε αυτη την σταση δινοντας μου πολλες πληροφοριες! για το εσωτερικο του! οσπου και τελειωσα! Σηκωθηκε ντυθηκε με φιλησε ξανα και με καληνυχτησε.
Τα συμπερασματα δικα σας. Δεν ξετρελαθηκα καθολου, μια απο τα κλασικα τα ιδια. Μετρια πραγματα.
Εγω δευτερη φορα...γιοκ.!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαντελάιν
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.161
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού