Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη Κυριακή 14/03,μέσα στην καταρακτώδη βροχή,που έπεφτε από το πρωί στα Χανιά,επιμένω (αν και έχω γίνει μούσκεμα λόγω μηχανής) να ρίξω ένα απογευματινό στα κορίτσια της οδού Μινώος.Ανέβαινοντας τη σκάλα εμφανίζεται μπροστά μου η Σοφία,ψιλή,μελαχρινή,πεσμένα 2αρια βυζιά,ωραία κολάρα.Κάθεται στην καρέκλα και μου πιάνει την κουβέντα,από που είμαι,τι δουλειά κάνω κλπ.Εγώ της έλεγα μαλακίες και την χάζευα,μιας και ήμουν ήδη καυλωμένος.Μου λέει είναι 30 ευρώπουλα,αλλά πληρώνεις μετά.Καλό αυτό σκέφτηκα και μπούκαρα στο δώμα.Αρκετά καθαρό και μετά από κανα 5έπτο σκάει μύτη κι η ελλειινίδα μας.Ξεκινήσαμε με φιλάκια στο σώμα μου και σιγά-σιγά κατέβηκε και προς την μικρή περιοχή.Πίπα αρκετά καλή,μεγάλη σε διάρκεια,και γλύψιμο στις μπάλες,αλλά και στην γύρω περιοχή(το μόνο που άξιζε τελικά).Δεν άφηνε πολλά φιλιά-γλυψίματα από μένα και σε κάποια φάση αποφασίζει(από μόνη της) να την γαμήσω ιεραποστολικό,γιατί δεν την βόλευε κάποια άλλη στάση.Το μουνί της, σαν να εξερευνώ το δάσος της Πεντέλης,μέχρι να βρω την τρύπα.Είχε βάλει τα πόδια της γύρω από την μέση μου για να μην μπορώ να μπω πολύ βαθιά(πουτανιά),αλλά κι εγώ έριξα όλο το βάρος μου πάνω της και την σφυροκόπησα όσο πιο δυνατά μπορούσα.Είδα όμως ότι συνέχισε ν'αντιστέκεται,οπότε την επανέφερα στην πίπα(που ήξερε να κάνει καλά) για να καταθέσω,πράγμα που και έγινε,μετά από μια δεύτερη αρκετά βαθιά πίπα(χωρίς deep,αλλά πολύ φιλότιμη).Το συμπέρασμα,απορρίπτεται,μιας και σ'ένα μπουρδέλο,το ζητούμενο είναι το γαμήσι και από αυτό ούτε λόγος μαζί της.Γούσταρε πιο πολύ να μιλήσουμε παρά να κάνουμε οτιδήποτε έχει σχέση με σεξ.Η τσατσάρα εντελώς ανύπαρκτη στο κατάστημα(μόνο για να εισπράτει τα ευρά).Αν έχετε ψυχολογικά προβλήματα και θέλετε και μια καλή πίπα για φινάλε,περάστε,αλλιώς,μείνετε μακριά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Σοφία
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.299
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2015
Γεια σας συναγωνιστές,
...βολτάροντας εις τα Χανιά, προς το παλιό λιμάνι λέω..."δε πάμε να δούμε τι γίνετε στο γνωστό δρομάκι??"
επισκέφτηκα και 'γω την ΣΟΦΙΑ μεταμεσημεράκι,
στο γνωστό δωματιάκι που είναι καιρό εκεί , όπως έχω δει...(μάλλον Ιδιοκτήτρια οίκου) και είπα ας δούμε τι γίνετε?
Εεεμμ τι το θέλα!?!? Καλά από σχετική ευγένια αλλά εντός του δωματίου...Απογοήτευση! Κρίμα...
Ηρθε το Σοφάκι... σχετικά ψιλή,μελαχρινή (κοντό μαλί καρέ) ,πεσμένα 2αρια βυζιά,εντούτις όμως ωραία κολάρα.
Ενώ άρχισε με μια σχετικά καλή με "μπαλογλυψιματάκια" πίπα...
μόλις πήγαμε στο κυριός θέμα...(στάσεις) έσκουζε και διασανασχετούσε...σα να βαριόταν ένα πράμα.
Ξενέρωσα, και προσπάθησα να τελείωσω ξανα με την σχετικά καλή πίπα που έκανα εξ αρχής. Σε κάνα 10 λεπτο τα κατάφερα να κάνω φινάλε!
Ομολογώ ότι θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά εάν θα ξαναπάω εκεί, (ειδικά αυτή την εποχή Οικονομικής ύφεσης!).
Εάν δεν αλλάξει ριζικά ή να φέρει κάποια άλλη κοπέλα δεν βλέπω επιτυχία στο μαγαζάκι!
Η τσατσάρα εντελώς ανύπαρκτη στο κατάστημα(μόνο για να εισπράτει τα ευρά).
Αν έχετε ψυχολογικά προβλήματα και θέλετε και μια καλή πίπα για φινάλε,περάστε,αλλιώς,μείνετε μακριά!!!

* τις 2 τελευταίες προτάσεις τις μετέφερα/αντέγραψα απ' τον συναγωνιστή Kostakis27 διότει είναι η τέλεια περιγραφεί γιαυτό ακριβώς που ήθελα να πω!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1