Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είναι ισως η τελευταια φορα που επισκεπτωμαι σπιτακι μεταξουργειου διοτη η περιοχη τοσο καιρο που την επισκεπτωμαι δεν ειχε ποτε κατη το αξιολογο!! Ειναι και οτι ειμαι γενημα θρεμα φυλης και μου εχει λυψει η περιοχη στην οποια αρχησα την μπουρδελοκαριερα μου!! Σημερα ναι μεν φαγαμε ποδαρατο απο τα πατησια μεχρι εκει!!! Πιστευα πως θα ειταν η ναταλυ αλλα τσαμπα ποδαροδρομος οποτε ερχομαι σε αυτο το σπιτη βλεπω και διαφορετικη κοπελα!!! Πως γινεται αυτο δεν ξερω!! Σημερα εμφανισιακα ειταν αρκετα εντυπωσιακη ,μελαχρινη,,κοντα μαλια περιπου καρε ,,και κολαρακι ωραιο!! Καλα βυζι ανυπαρκτο τελειως!! Λογο κουρασης μπηκα διοτη ηξερα λογο περιοχης δεν θα εβρισκα τπτ το καλυτερο !! Στο δωματιο το κλιμα εντονο !! Η κοπελα δεν αργησε να μπει,ενα τυπικοτατο γεια και κατευθειαν στο ψητο!! Τοσο πολυ βαριουνται? Τεσπα!! Δεν τρελαθηκα με την πιππα της εχω δει και καλυτερα!!Απο την αλλη ειταν και σπασικλα του κερατα ,,ειρωνευοταν απιστευτα εγω ειμουν κουρασμενος και αντι να σε κανει να περασεις ομορφα σου σπαει τα νευρα!! Αλλο κακο ειταν οτι επερνε πρωτοβουλιες ενο δεν ζητησα κατι τετοιο!! Ποταμι κρεμας το μουνι της πραγματικα!! 2-3 Στασεις απο 2 λεπτα η καθεμια,,μου την επεξε στο τελος για να τελειοσω!!Την φωναξε η τσατσαρα απ εξω και της λεει αχχααχχ!! Της εκανα πλακα λεγοντας και κλασικα αρχησε να γελαει ειρωνικα μου ρθε να της πω τπτ αλλα αστο λεω χαλαρα!Ειχε ενα ασχημο πανο της το χαμογελο!! Τι δοντια ειναι αυτα ρε?? Ο Γεωργιου εχει θεικο χαμογελο μπροστα της!! Στης 10 φορες που εχω παει μεταξυ ζορικα να εχω περασει καλα 2 φορες και ετσι αυτη ειταν τελευτεα!! Μια συμβουλη στους συναθλητες !! Βαλτε 10 ευρο παραπανο και περαστε καλυτερα!! 15 ευρο σπανια εδο περα να αξιοποιουνται!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού