Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατα τη διαρκεια τις εργασειας ειπα να κλεψω λιγο χρονο και ειπα να μπω στην μπαρμπορα που την εχω ξαναπαρει αλλες 4 φορες η γκομενα πρεπει να ειναι κυκλοθυμικη δεν ξερω τι παιζει με ξενερωσε πληρος δεν υπαρχει λογος να ξαναπαω πλεον ενω παλαιοτερα μου ειχε δηξει ενα σημαδι κακης συμπεριφορας απεναντι( στο πελατη που πληρωνει) ειχα πει ε ετυχε ,αλα σημερα ηταν και η τελευταια της ολο ελα μωρο μου χυσε τελειονε και τετεια ,παμε για αλλα η γκομενα το εχει χασει στις αρχεσ ηταν ποιο εξυπερετικη και σε καυλωνε καλα και εριχνες καλο γαμιση για την αξια των χρηματων τωρα ομως δεν ξερω πειρε τα πανω της το πουτανι πολυ βιαστικη με συμπεριφορα λες καιειναι η υπερτατη γκομενα λες και εισαι ετοιμος να την χυσεις μολις την βλεπεις σιγα την μουναρα την καραβοπηδημενη δεν την προτεινο παιδες πλεον και αλλοι φιλοι που πειγαιναν το λενε αυτο γιαυτο εγω συνμπουρδελιαριδες παω για αλλα αν κανενας δει αλαγη και γραψει καλα λογια για αυτην θα το σκεπτομουν παρα πολυ να ξαναπειγαινα και να σπαταλουσα το χρονο μου και χρημα στο ξεκολο .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Υπηρεσίες
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού