Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325788
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είμαι παλιός γνώριμος του συγκεκριμένου studio που θεωρώ ότι είναι ίσως το καλύτερο της πόλης, πολύ άνετο, πεντακάθαρο, πλήρως εξοπλισμένο (LCD TV σε κάθε δωμάτιο με ...ειδικό πρόγραμμα) και με εύκολο parking. Μετά από κάποιο καιρό που είχε μείνει κλειστό, ξανάνοιξε πριν από λίγες μέρες και προχθές διάβασα στο site ότι επέστρεψε η Χριστίνα (η Γερμανίδα). Φυσικά δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάω από την πρώτη κιόλας μέρα να την ...τιμήσω.
Για όσους συναθλητές δεν την γνωρίζουν, η Χριστίνα είναι ένα πολύ γλυκό μωρό, γύρω στα 22, με καστανά κοντά μαλλιά και όμορφα καστανά μάτια. Αρκετά ψηλή γύρω στο 1,70, με υπέροχο ΦΥΣΙΚΟ στήθος, θα έλεγα τριάρι, πεντακάθαρο ξυρισμένο μ..νάκι (με ένα μικρό piercing), φανταστικό κωλαράκι και μούρλια petit ποδαράκια, ιδανικά για τους λάτρεις του είδους. Αυτό που με ξετρελαίνει βέβαια πάνω απ' όλα είναι η επιδερμίδα της που είναι κάτι από μετάξι και βελούδο.
Πήγα χθες το βράδυ γύρω στις 2 η ώρα, το κορίτσι ήταν στο δωμάτιο, περίμενα στο σαλόνι με έναν άλλο συναγωνιστή, για να την δω πρώτα. Βγήκε από το δωμάτιο και μας καλωσόρισε με πολύ χαμόγελο και με αρκετά καλά ελληνικά. Φυσικά μόλις την είδα ότι ήταν αυτή πέρασα κατευθείαν στο δωμάτιο. Πήρα το πρόγραμμα των 80€ για να γιορτάσω την επάνοδο της και να είμαι και πιό χαλαρός, μιας και δεν είμαι δα και στην πρώτη νιότη.
Η Χριστίνα ήρθε στο δωμάτιο, εγώ είχα ήδη κάνει ένα γρήγορο ντουζάκι και άρχισε τα χαδάκια και φιλάκια, απαλά, ξεκινώντας από πάνω σε όλο το σώμα και προχωρώντας προς τα ...κάτω. Πολύ γρήγορα ο Γιακουμής στάθηκε ...στο ύψος των περιστάσεων. Ακολούθησε φανταστική πίπα χωρίς καθόλου χέρια και επανειλημένα deep throats, με εναλλαγές στάσεων, κοίταγμα στα μάτια και όλα εκείνα που σε κάνουν πύραυλο... Χαδάκια και φιλάκια επέτρεπε παντού, ωστόσο διακριτικά μου έδειξε ότι δεν ήθελε δάχτυλα. Την σταμάτησα έγκαιρα για να μην έχουμε κανένα πρόωρο ...ατύχημα. Μου πέρασε σκουφάκι με το στόμα και στη συνέχεια ανέβηκε ...καβάλα στ' άλογο. Απίθανη ιππασία, έδειχνε ότι το ευχαριστιέται πολύ με φωνούλες και βογγητά, με εμένα να της χουφτώνω τα βυζάκια και το κωλαράκι, μια τρέλλα!! Ακολούθησε αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό, με τα πόδια ψηλά, να την χαζεύω και να λέω από μέσα μου τι μ..νάκι πηδάς λεβέντη μου! Μετά από κανα πεντάλεπτο γύρισε στα τέσσερα. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! Το θέαμα ήταν εκπληκτικό, αυτή κοντράριζε στο κεφαλάρι του κρεβατιού και εγώ ..κάρφωνα από πίσω σε ένα ρυθμό απίστευτο. Φυσικά δεν άντεξα παραπάνω και ...κατέθεσα με φωνές και βογγητά δικά μου και δικά της, που πρέπει να μας άκουσαν και από το διπλανό μαγαζί.
Ήταν μια φανταστική εμπειρία, χαλάλι μέχρι και το τελευταίο ευρώ. Το κορίτσι ξέρει να τιμάει το ψωμί που τρώει.
Χριστινάκι σ' ευχαριστώ, θα τα ξαναπούμε σύντομα.
Η βαθμολογία θα ήταν άριστα αλλά δεν μου επιτρέπει το σύστημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού