Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ονομάζεται Μαριάννα.
Είναι 23χρονη Ρουμάνα.
Έχει ωραίο σώμα και εμφανίσιμο, δηλαδή ωραίο πρόσωπο (αλλά οχι όμορφο ή πανέμορφο, δηλαδή όχι μουνάρα... αλλά απλή γυναίκα).
Το στήθος της είναι μικρό και αίσχος για εμένα. Εγώ θελω την γυναίκα με βυζάρες... όχι αγελάδας αλλα να είναι μεγάλα. Χρειάζεται σιλικόνη στο στήθος!!!
Κάνει προκαταρκτικά, δηλαδή φιλάει και γλείφει.
Λοιπόν, στο ψητό:
Δεν ξερει να παρει πίπα. Χρησιμοποιεί συνέχεια το χέρι και απλά απότομες και γρήγορες κινήσεις αερόπιπας = μαλακίες. Άρε μονο η πορνοστάρ η θεά η μουνάρα Jessica Moore ήξερε, να μου κάνει deepthroat blowjob!!! Για αυτο και πληρώνεις 250 ευρω την 1 ωρα και εδω 20 ευρω τα 10 λεπτα (με το ζόρι 13)...
... συνεχίζω...
στο γαμήσι, ε! ναι το αξίζει το 20ευρω το ευχαριστήθηκα!!
και doggystyle (πισωκολητο) και ΙΔΙΩΣ το ιεροαποστολικό. διότι το μουνί της είναι σφικτό. πιθανόν κασέτα όπως αναφέρει ο whowho αλλα εδειχνε η καυλα να ποναει απο το γαμησι, ίσως και ψέμα. παντως μου είπε οτι ειναι μεγαλο, αλλα δεν το νομιζω διοτι ειναι μονο 15 εκατοστα. αλλα εδειχνε να ζοριζετε. αλλα την γαμησα δυνατα και το ευχαριστηθηκα. θελω να ξαναπαω.
ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΙ.

αλλα δεν τελειωσα. εδω με την πορνοσταρ και τελειωσα στα 70 λεπτα. πανω απο 1 ωρα. δεν μπορω μονο στο 10λεπτο. απορω ποιος χυνει γρηγορα??

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
FLESH
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού