Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Υστερα απο την χθεσινη πικρα απο τον ολυμπιακο ειπα σημερα να ξεχαστω απο φυλης μερια !! Το συγκεκριμενο σπιτη το χα παρατηρησει πολλες φορες αλλα δεν εκανα τον κοπο να μπω και είπα να μπω σημερα ! Τι το θελα!! Διπλη βαρδια μια μελαχρινη,και μια ξανθουλα η μια 20 ευρο και οι δυο μαζι 40!! Σκεφτηκα για τον δευτερο αλλα αστο λεω!! Πειρα την μελαχρινη,βυζι ανυπαρκτο,προσωπο συμπαθητικο ,καλο κολαρακι,και ωραια ποδια βαμενα νυχια κοκκινο χρωμα,μπηκα μιας και ειμαι ποδολαγνος!! Μπηκα μέσα και το δωματιο μυριζε εντονη κλεισουρα!! Ξαπλωσα και περιμενα,,μπαινει αφτη σαν ηλιθια και μου λεει ηρθα να σε καυλοσω και καλα!! Πιππα ανυπαρκτη,,αλλα το μονο που μαρεσε ειταν οτι εκατσε σε σταση στην οποια την χουφτωνα και χαιδευα τα ποδια της τα πλησιασα στο στωμα μου εδωσα ισα ισα φιλια στα δαχτυλα δεν έκανα τπτ παραπάνο γιατη μπορει να ελεγε τπτ μιας και αφτο δεν ειταν μεσα στην υπηρεσιες!! Μέτα την πειρα στα 4 οπου εκει εκανε την μαλακεια που κανουν πολλες βαζουν το δαχτυλο μπροστα για να μην μπαινω ολοκληρος ,,ετσι ομως μου ξεκαυλοσε ,,προσπαθησε να μου την πέξει μπας και καταθεσω αλλα που με το ξενερωμα που φα γα!! Ε κλασικα με περιμενουν πελατες!! Τεσπα ετσι για δοκιμη ,,δεν προκειτε να ξαναπαω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού