Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ύστερα απο μια ακόμη απογοητευτικη τσαρκα στην περιοχή διοτή δεν εβρισκα κατι καλο, Μπήκα στο πιο αξιόλογο σπιτάκη του μεταξουργείου ο χώρος πολυ καλός!! Υστερά απο ενα 5λεπτο βγαίνει και η κοπέλα πραγματικά για την ωρα η πιο μουνάρα στην περιοχή ,,πολυ ωραίο προσωπο,,κολάρα,,ωραια ποδια ,,αλλα οχι πολυ μεγάλο βυζακι!! Αρχησα να την κοιταω με λυγούρα ,,αρχησε και αφτη με πονήρο βλέμα να μου κάνει νοημα να μπω μέσα! Δεν αντεξα εβγαλα τα λεφτά τα δοσα στην υπηρεσία και μπήκα στο δωμάτιο!! Στο δωματιο υπήρχε και τηλεοραση με τσόντα για καλό ζέσταμα!! Ο κουκλα μπηκε μετα απο κανα 7λεπτο!! Γεια σου μωρο μου ,,μες την γλύκα είταν!! Αρχησε τα χάδια και τα φιλακια,,πραγμα που με ανέβασε !! Φενεται της άρεσα εμφανισιακά ,,είχα κάνει και μπάνιο και είμουν καθαρός και με εξυπηρετησε τέλεια!! Η πιππα της αρκετά καλη!! Για αρχή της Ζητσα να ανέβει πάνο μου,ανεβένει,,αρχησε τα βογγητα ,,και μετα προσπάθησε να με φιλησει με γλώσσα ,,τα κατάφερε διοτή είχε χειλάρες και είχα καυλόσει πάρα πολυ!! Αγκαλιες ,,φιλια,,λες και το έκανα με γκομενα μου!! Μέτα την παίρνω στα 4 ,,είχα καταθέσει αλλη μια φορά και μου τα λιγο δυσκολό για 2η φορα μέσα σε 5 ωρες,,προσπάθησα αλλα δεν τα κατάφερα!! Με ξαπλωσε ανάσκελα ,,και αρχησε να μου την πέζει,,και ταυτόχρονα φιλία στο στόμα και χαδια,,εχει κινδυνους αλλα οκ!! Δεν άργησα και κατέθεσα!! Μέτα για κανα 2λεπτο είμασταν αγκαλια,χερετηθηκαμε και μου πε οτι με περιμένει ξανα!! Το καλύτερο gfe μέχρη τωρα!! Η τσάτσα ευγενική,,αλλα μου την εσπασε στο τελός επειδη είπε οτι για 15 ευρα έκατσα πολη ωρα,,αλλιως θα έβαζα 10!! Δεν πείραζει !! Η καλύτερη που έχω πάρει ποτε απο μετάξυ μεριά!! Αν θελώ παλή καλή σε αφτην θα πάω βεβαια!! Αν την πετυχω,αν οχι μεταβολή!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Νάταλυ
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού