Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 176995
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η πρωτη μου επαφη με την Λιντα ηταν αρκετα χρονια πισω στο ιδιο στουντιο.Ισως 3-4 χρονια πριν.Τοτε την Λιντα την θυμαμαι ξανθια ,με γλυκο προσωπο(που δεν ειχε προβλημα να το βλεπεις βλ.παρακατω), και παντα πυραυλοκινητη και υπερκινητικη.

Απο τοτε σπανια παταγα στην περιοχη μιας και με ξενερωνε η ολη μπιχλα και deca που αποδιδει πλεον.Μετα ομως απο τις πολλες κριτικες για το δυναμικο comeback της Λιντα ειπα να ξανακανω μια επισκεψη για να δω πως εχει εξελιχθει.

Μπηκα πρωτος στη βαρδια την απογευματινη.Το δωματιο δεν ειχε κατι βρωμικο που να κανει μπαμ,αλλα μου βγαζε μια γενικοτερη απλυσια,σαν να χει γαμησει πολυ κοσμακης και να μην εχει καθαριστει ποτε.Θα μου πεις μηπως εισαι εσυ περιεργος.Μπορει,απλα ολα τα συγκρινειςμε βαση το τι αλλο υπαρχει,οπως ας πουμε αλλα στουντιο που απο χωρο ειναι πολυ καθαρα σαν ξενοδοχειο.

Anyway στο θεμα.Μπηκε η Λιντα φουριοζα φουριοζα στο δωματιο,μολις ειχε κανει μπανακι και ειχε ακομα λιγο νερα.Της λεω ελα λιγο μπροστα απτον καθρεφτη για λιγα χαδακια και μπαλαμουτια που με καυλωνουν.Την εβλεπα καπως διστακτικη,ηρθε τελοσπαντων με πλατη παντα στον καθρεφτη να βλεπω μονο τον κωλο της,κολλημενη πανω να μη βλεπω το προσωπο της απο κοντα,μετα μου λεει κατσε να σου παρω πιπα στο ορθιο και κολλησε το κεφαλι της στο πεος,ωστε να μην φαινεται τιποτα ουτε απτον καθρεφτη αλλα ουτε και απο πανω οπως κοιταγα.
Εκει παρατητρησα οτι το μαλλι της απο πανω(μελαχρινη πλεον) ηταν αρκετα αραιωμενο,σαν να λειπαν καποιες τουφες.Παλια δεν νομιζω οτι ηταν ετσι..

Ειχα διαβασει απο ενα σναγωνιστη σε ΜΙΑ μονο κριτικη περι του οτι "δεν θελει να δειχνει το προσωπο της" και μου ειχε φανει περιεργο.Τωρα που ημουν και γω στην ιδια θεση,λιγο αυτες οι λεπτομερειες που δεν μου καθονταν καλα..καπως ειχα ξενερωσει.

Ξαπλωσα μετα στο κρεβατι που μου ειπε, και εκει εκανε κατι που το θυμομουν και απο παλια,την πιπα ανεμιστροβιλο (tm).Αυτη ειχε γυρισει αναποδα(αντε παλι να μη φαινεται)και αρχισε γλειψαρχιδι με αγρια πιπα και με παροτρυνση να της βαζω δαχτυλο και να της σφαλιαριζω τον κωλο.Μετα στηθηκε στα 4(τι περιεργο ;) οπου με ενα περιεργο τροπο καταφερνε να μου ριχνει και σφαλιαριτσες στα κωλομερια (!!) Εκει κατεθεσα μιας και δεν ειχα ορεξη για περαιτερω.

Μια τελικη αποτιμηση.Καταλαβαινω οτι αυτα που γραφω ακουγονται αιρετικα,μιας και η πλειοψηφια των κιτικων εκανε λογο για ενα must,διθυραμβικα σχολια κλπ.Με την κοπελα οπως ειπα ειχα παει και παλιοτερα,και ειχα καλη εντυπωση,και προφανως δεν εχω και κανα αλλο λογο να πω αρνητικα για αυτη.Χωρις να μαι γιατρος η ψυχολογος,νομιζω οτι η γομενα πρεπει να οπερασε κατι δυσκολο στη ζωη της..Δηλ τετοια κουσουρια οπως να μην φαινεται το προσωπο της..Τα αραιωμενα μαλλια..Tο hyper-γαμησι που προσπαθει να κανει,σαν να θελει με αυτο να σε "θαμπωσει" ωστε να μην παατηρησεις τα υπολοιπα..Ολα αυτα καπως μου εκατσαν -ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΑΝΤΑ - και με ξενερωσαν.Τι να πω ,ισως να μαι εγω ο περιεργος.Απλα καταθετω την εμπειρια μου στα πρακτικα και καθε συναγωνιστης κρινει για τον εαυτο του.

Υ.Γ Εκανα μια βολτα στα γειτονικα 95 και 97 μιας και ειχα χρονια να πας-και καλα εκανα.Το 95 ειναι αλυσιδας,βρηκα την Ευα την Ελληνιδα τη βυζαρου,που απτις φωτος φαινοταν καλη και εχει σουπερ σχολια,απλα ολοι παρελειψαν να μας πουν οτι στη φατσα ειναι σαν θειτσα Ελληνιδα μιλφ ψιλοσαπια.Προσωπικα δε μου αρεσε.
Το 97 ειναι μαλλον αυτονομο εκτος γνωστων αλυσιδων και ηταν απο αλη εποχη -με την κακη εννοια- τοσο απο χωρο οσο και απο ενα τρελα μπαζο γκομενα.
Και γενικα η περιοχη εχει γινει το απολυτο χαλι,με τη Λελας να εχει μετατραπει σε μικρη ΑΦρικη,χημικες τουαλετες στις γωνιες,ολες οι υποπτες σκατοφατσες να κυκλοφορουν..Γενικα για μενα δεν αξιζει ολο το πακετο,οταν υπαρχουν αλλες ομορφες στουντιογειτονιες χωρις ολη αυτη την υποβαθμιση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού