Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 344 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 263324
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματάκι κατέβηκα στο στούντιο της Αγ.Μελετίου 37 μετά απο scout για να δω τι παίζει και εκεί.Με το που κάθομαι στο σαλόνι αντικρίζω μια ψηλή,λεπτή κοπέλα με μαύρα μακριά σπαστά μαλλιά και γκρίζα γατίσια μάτια.Μου είπε η υπηρεσία ότι την λένε Μισέλ και είναι απο την Τσεχία.Μου κάνει μία γύρα και βλέπω τα πανέμορφα οπίσθιά της και το στητό στήθος της με στύλ που κάνουνε οι κοπέλες στα strip club.Απο την στιγμή που είναι Τσέχα δεν το πολυσκέφτηκα και πολύ και πληρώνω για να μπώ μέσα στο δωμάτιο.Έρχεται μέσα και αυτή και μου πιάνει την ψιλοκουβεντούλα για να 'σπάσει' ο πάγος και να αρχίσουμε σιγά σιγά τα προκαταρκτικά.Χάϊδεμα στο λαιμό, στο στήθος και μου αρπάζει το 'ανυπεράσπιστο εργαλείο' μου και το πιπιλάει με νευρικότητα και μαεστρία στο στόμα της.Με το που σηκώνεται το 'θέμα' μου συνεχίζει την στοματική της εργασία και δεν άντεξα και γω όπου αρχίζω να τις πιπιλάω και το δικό της 'θέμα' σε στάση 69.Μετά την βάζω σε στάση 'ιεραποστολικού' και αρχίζω το σφυροκόπημα απο την πλευρά μου, βγάζοντας η Τσέχα άναρθρες κραυγές ηδονής.κατά την διάρκεια του ιεραποστολικού χάϊδευε αυνανίζοντας με νευρικότητα την κλειτορίδα της και μου έλεγε να σφυροκοπάω ακόμα πιο δυνατά κάτι φυσικά που έκανα.Αφού συνεχίζεται αυτό μετά την γυρνάω σε στάση πισωκολλητό κα αρχίζω το σφυροκόπημα έχοντας θέα τα ατελείωτα καπούλια της που ανοιγοκλείνανε απο την πίεσή μου.Το όλο story κράτησε γύρω στα 20 με 25 λεπτά και μετά βγάζω το 'εργαλείο' μου όπου είχε κουραστεί απο το σφυροκόπημα και αρχίζω να το παίζω γλύφοντας τις ρώγες της.Αυτή χαϊδευότανε και μου το χάϊδευε παράλληλα με απόλυτη ειλικρίνεια σαν να τις ήρθε οργασμός.Φυσικό ήταν να χύσω μετά απο αυτό και να ξαπλώσω για λίγα δευτερόλεπτα στο στήθος της για να χαλαρώσω.Πάντως η κοπέλα ήταν τούμπανο καθώς και το studio το συγκεκριμένο είχε ηρεμία και το ευχαριστήθηκα αρκετά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2008
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Υπηρεσίες
V
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού