Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βρέθηκα στη Αθήνα για δουλειές και το Σαββατόβραδο στο Ξενοδοχείο μου έψαξα για μια καλή παρέα,μιας και ο καιρός ήταν βροχερός και δεν είχα όρεξη να κυκλοφορώ έξω. Μετά από ψάξιμο κατέληξα στην κοπέλα που δεν λέγεται Josephine αλλά Nikita. Είναι ανεξάρτητη και μένει στην Αθήνα σε νοικιασμένο σπίτι. Κάνει μόνο outcall στην Αθήνα. Είχα διαβάσει τα αρκετά σχόλια των φίλων που κατά το πλείστον ήταν θετικά. Ήρθε λοιπόν στο δωμάτιο μου με λίγη καθυστέρηση, λόγω κίνησης. Πρώτη εντύπωση το ύψος της που είναι κοντά στο 1,76. Ωραία μάτια και θα έλεγα όχι τίποτε ιδιαίτερο πρόσωπο. Οι φωτό της είναι αρκετά επεξεργασμένες. Γελαστή και ευγενική με πολύ καλά αγγλικά. Άρχισα πρώτος τα φιλιά,μιας και από μέρους της διαπίστωσα μια αρχική αμηχανία. Τα φιλιά της,τίποτε το ιδιαίτερο από την αρχή μέχρι το τέλος της τρίωρης συνάντησης μας. Σαν να την συγκρατούσε κάτι. Δεν ξέρω αν έφταιξα εγώ ή έτσι είναι ο τύπος της. Πάντως, φιλιά ερωτικά και παθιάρικα δεν είδα,όσο κι αν προσπάθησα. Ίσως αν γνωριζόμασταν περισσότερο να ήταν αλλιώς. Στην δουλειά αυτή όμως πρέπει μια σωστή επαγγελματίας να μην έχει τέτοιους ενδοιασμούς. Ήμουν άλλωστε πολύ ευγενικός μαζί της και δεν την πίεσα,αν και διάβασα σχόλια,όπου συναγωνιστές την πίεσαν πολύ περισσότερο. Τέλος πάντων λέω,από φιλιά δεν το έχουμε,για να δούμε παρακάτω.'Αρχισα να την ξεντύνω,φορούσε παντελόνι τζήν και μπλουζάκι.Χάδια και αγκαλίτσες φορώντας μόνο το εσώρουχο της. Το σώμα της είναι καλό,αλλά χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Ζητά να κάνει ένα γρήγορο μπάνιο. Να γίνει κι αυτό. Βγαίνει με την πετσέτα τυλιγμένη γύρω της. Πέσαμε στο κρεββάτι και προσπάθησα να την ζεστάνω με χάδια. Στην εξερεύνηση μου στο νινάκι της,διαπίστωσα ότι η ανατομία της εκεί είναι λίγο παράξενη. Συγκεκριμένα το χείλη είναι ασυνήθιστα μεγάλα. Ανατομία είναι αυτή,τι να γίνει... Το παράξενο όμως ήταν ότι ,όταν ζήτησα να της το περιποιηθώ λίγο,μου αρνήθηκε!! λέγοντας ότι έχει πρόβλημα αν ο καθένας της γλύφει το νινί της!!! και δεν θέλει!! Της αρέσει μεν,αλλά δεν το θέλει.... Χαλάστηκα είναι η αλήθεια γιατί μου αρέσει να γεύομαι τις παρτεναίρ μου. Υποψιάζομαι όμως ότι έχει σχέση με την ανατομία της. Την άφησα να αρχίσει αυτή και άρχισε μια ομολογουμένως καλή πίπα,κοιτώντας με αρκετά στα μάτια. Όταν έφτασα να τελειώσω,τραβήχτηκε και άφησε να πασαλιφτώ εγώ. Τι έγινε το CIM? Που είναι το full service? Έπρεπε να την πιέσω εγώ? Πλύσιμο στο μπάνιο και μετά πολλή συζήτηση με καλά αγγλικά,μήοως και σπάσει λίγο ο πάγος. Όντως είναι καλή στην συζήτηση. Στο δεύτερο γύρο που τον ξεκίνησα εγώ πάλι,μια από τα ίδια. Το ίδιο ρηχό φιλί,το ίδιο στοματικό και πάλι με άφησε να τελειώσω στον...αέρα. Μεγάλη απογοήτευση!!Δεν θέλεις CIM? Βάλε ένα προφυλακτικό τότε...Εγώ πρέπει να το διατάξω? Απ' ότι κατάλαβα αν δεν την πιέσεις,κάνει ότι λιγότερο μπορεί. Δεν έμεινα ευχαριστημένος. Δεν είμαι τύπος που να ζορίζει τις γυναίκες. Η προκείμενη λοιπόν δεν δικαιολόγησε ούτε τα καλά σχόλια,ούτε τα χρήματα που πήρε. Ενα τρίωρο με δύο μόνο φορές τέλειωμα και μάλιστα στον... αέρα,είναι νομίζω απογοητευτική κατάσταση. Πολλή συζήτηση και από ουσία λίγα πράγματα. Λυπάμαι δεν θα ξαναπάρω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2010
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
450
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.010
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού