Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487289
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο καιρο εκτος του σπορ λογο ατυχηματος ειπα εχτες 03/2/10 να κανω την πρωτη μου τσαρκα.Μετα απο ψαξιμο με εβγαλε ο δρομος στου Τριγγετα για την Τινα οπως μου ειπε ελληνιδα κιολας.το κοριτσι (ετσι φαινοταν)το τονιζω ηταν ψηλο ξανθο καλλιγραμμο με πολυ αισθησικη φωνη αλλα οταν βγηκε στο σαλονι απλα εκανε μια βολτα και μετα πηγε σε πελατη.χαμηλος ηταν ο φωτισμος ωραια φανηκε ειπα και εγω να μεινω σκαω τα 100 ευρω και παω στο δωματιο.μετα απο λιγο να και η κουκλα.απο υπηρεσιες πολυ καλη.χαδια φιλια(στο σωμα και στηθος) απαλη ναζιαρια κιτσιμπου(με σκουφι παντα)βαθυ και υγρο μετα καβαλι το ατι στα 4 με γερο σφυροκοπιμα που το απολαμβανε,ηρθε και η σειρα του πατου που ηταν στενος και κατα ευχαριστηθηκα,δεν τραβηχτηκε καθολου μεχρι να βγω, ολα καλα μεχρι εκει.οταν γυρισε ανασκελα και ειδα ομως το πραμα της ητανν τελειος διαφορετικο ανατομικα απο καθε αλλη γυναικα.παγωσα.μετα κτλβ οταν δεν ηθελε να το αγγιξω παρα μονο τον λοκο της.οταν εφυγε μου ηρθε να ξερασω.η τινα ειναι τινος πολυ καλα καμουφλαρισμενος.ασφαλως δεν ξαναπατω.παιδες προσοχη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2010
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Υπηρεσίες
magiaros
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
11
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού