Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κυριακη 31 ιανοθαριου. Ειχα κατι ανησυχιες και ειπα να ξαλαφρωσω με κατι οικονομικο. ΛΑΘΟΣ!! Λοιπον στο εν λογω μαγαζι ηταν μια ξανθη μικρη υποθετω κοπελα. Η τσατσα ηταν στη πορτα ενος δωματιου και οταν μπηκα στο μαγαζι εξαφανιστηκε. Σε λιγο βγηκε η μικρα και με ναζι και φωνουλα μου λεει 20 η επισκεψη με ελεθερα πιασιματα και ωραια πριποιηση. Το νεαρο της ηλικιας κατι μου εκανε και μπηκα. Και εδω αρχιζουμε. Αφου ηρθε στο δωματιο ξαπλωσε με τα ποδια της προς το προσωπο μου κι αρχισε πολυ χαλαρα και ανουσια να χαιδευει. Σε ενα λεπτο φορεσε και τον σκουφο κι αρχισ ετην πιο ανουσια , χαλαρη, αδεξια και ισωσ πιο ανεπεσθητη πιπα που μου εχουν ακανει ποτε! Λιγο στο στομα κατι σαν δαγκωνια εδω κι εκει γενικα ξενερωμα! Στο μεταξυ προσπαθησα να δοκιμασω και τα ελευθερα πιασιματα, ναι μη με χαλαγε! Εκτοσ του οτι με τα χιλια ζορια ανοιξε τα ποδια μου λεει οτι εχει κρεμα και ειναι κι ευαισθητη!! Οριστε ...; προσπαθησα για το βυζι αλλα το χερι στη μεση και το ιδιο βιολι περι ευαισθησιας. Αφου μου ψιλοσηκωθηκε πηρε πρωτοβουλια και καβαλησε. Μου ριχνε τα μαλλια στην μουρη και κουνιοταν χωρις κανενα ρυθμο και καμμια συμετοχη. Πηγα να πιασω το βυζι και να γλυψω λιγο ... αφου τραβηχτηκε μου λεει μονο φιλακια αν θελεεις. Αθτο ηταν την αρπαξα απο τα κωμερια και αφου εβαλα το δικο μου ρυθμο τελειεωσα. Ξεκαβαλησε και με την ιδια ψευτοναζιαρικη φωνη μου λεει τωρα που θελω τελειωσες!!! Ρε πλακα μοας κανεις!! Παιδες μακρυα κι αλαργα πρεπει να μαθουν οτι σε αυτο το επαγγελμα πρεπει να υπαρχει καποιος κωδικας συμπεριφορας αλλοιως μην το κανεις το γαμημενο. Εγω παντως δεν το ξανακανω στουντιο και παλι στουντιο με τις δοκιμασμενες συνταγες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Υπηρεσίες
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού