Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 212948
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
αποψινη επισκεψη κατα τις 8.συναντησα την βικυ μια μιλφ ελληνιδα απο θεσσαλονικη κατα δηλωση της με το ματι 45αρα με καλο μεγαλουτσικο βυζι,ψηλη,νταρντανα,με κοντο αγορε ξανθο μαλλι και σχετικα κανονικη απο κιλα για την ηλικια της.απο προσωπο ενω εξω εδειχνε καπως καλη,μεσα εδειξε πολυ σπασμενη....στο δωματιο κανει και προγραμμα με γλειφομουνι με 50 ευρω και πρωκτικο με 100 και αλλα προγραμματα με μασαζ και περισσοτερο χρονο και καλα απο 75 και βαλε....ακαποτη πιπα δεν κανει....
περασα περισσοτερο για την εμπειρια αλλα δεν αξιζε τελικα.ειναι μολις δυο μερες λεει λαρισα....να δουμε αν θα βελτιωθει καθολου στο μελλον...στα του κυριως θεματος:ηρθε ξεντυθηκε με χαιρετησε ευγενικα και μετα της ειπα να την γλειψω εγω και να καθισει απο πανω μου.για το γλειψιμο εκατσε οπως της ζητησα,φερνοντας το αξυριστο αλλα καθαρο μουνι της στα μουτρα μου,πιπα αν δεν της ελεγα εγω να μου παρει θα ξεχναγε,πολυ τυπικη ,μηδεν προκαταρκτικα πλην απο καποιο γλειψιμο στα βυζια της που ευτυχως μου αφησε να κανω και καταφερε να μου σηκωθει καλα.γαμησι απο πανω αρνηθηκε και την πηρα στα τεσσερα με ενα χαλια στησιμο που σε εμποδιζε να βαρεσεις καλα.παρολαυτα πολυ σφιχτο το μουνι της αν και ειχε βαλει μαλλλον και κρεμα και εχυσα πολυ σκληρα και με μεγαλη ενταση που γουσταρα τρελα στο τελος..θυμηθηκα την αλιντισσα που λεει για ασκησεις κεγκελ και γελουσα μετα....πρεπει να τις εχει εξασκησει και αυτη...μου τα πηρε λοιπον τα χοντρα για αποψε αλλα σιγουρα δεν θα την ξανατιμησω γιατι δεν αξιζει ουτε απο εμφανιση ουτε απο επιδοσεις.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού