Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367468
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τη Μαρία την αναζήτησα μετά, την εύστοχη κριτική του CHEYENNE με τον οποίο καταλαβαίνω ότι έχω πολλές κοινές απόψεις και βγάζει ένα ιδιαίτερα ρομαντικό συναισθηματισμό που με εκφράζει.
Ομολογώ ότι είχα κολώσει να περάσω πριν από καιρό όταν την είδα με τα ψηλοτάκουνα, το δερμάτινο κορμάκι και το τσαμπουκέ υφάκι. Ξαναπήγα λοιπόν και βλέπω ένα ναζιάρικο μουτράκι με τα casual ντυμένο και αφού δεν την αναγνώρισα μου συστήθηκε με το γνωστό...υφάκι.
Ανέβηκα στο πάνω δωμάτιο και εντυπωσιάστηκα από την καθαριότητα και την άνεση του χώρου. Η υπηρεσία ευγενέστατη και χαμογελαστή αν και στο παρελθόν με είχε προγκήξει άκομψα όταν δεν πέρασα με άλλη κοπέλα. Τι να πώ...ίσως ήταν σημάδια για να συναινέσω στο ερωτικό ταξίδι της απόλαυσης, που θα ξεκινούσε εντός ολίγου, χωρίς να έχω και την καλύτερη ψυχολογική διάθεση...
Μπήκε στο δωμάτιο και με συνεπήρε η φυσική της ομορφιά, έτσι άβαφτη και εντελώς γυμνούλα, με το μεθυστικό της άρωμα και τη βελούδινη υφή του δέρματός της, τα εκφραστικά μάτια, το σμιλεμένο της κορμάκι....μιά γλύκα..και το ταξίδι άρχισε..Ήχοι, στιγμές, ανάσες, εικόνες, αγγίγματα και ηδονή συνέθεσαν ένα μοναδικό ταξίδι που τελείωσε από μένα γρήγορα.
Σ'ευχαριστώ Μαράκι μου, που συνέχισες αυτό το ταξίδι με την γλυκιά και ανθρώπινη επικοινωνία που είχαμε μετά την ολοκλήρωση. Χαιρομαι που γνώρισα μιά όμορφη και γλυκιά Ελληνίδα που είναι τόσο όμορφη μέσα κι έξω, και πάνω από όλα ΚΑΝΕΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ!
Να είσαι καλά CHEYENNE για την ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΑΤΗ, αν μπορώ να τη χαρακτηρίσω έτσι, κριτική σου, που μου διέλυσε τους ενδοιασμούς και έζησα αυτή τη μοναδική εμπειρία.
Ευχομαι την επόμενη φορά να νιώθω καλύτερα για να σου προσφέρω Μαράκι αυτό που σου αξίζει.
Και αν για κάποιους φανώ υπερβολικός, απλά ας ζήσουν την εμπειρία...Ιδού η Ρόδος ιδού και το ρόδο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία η ψηλή
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
11.610
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού