Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Παρακαλούνται καθαρηστριες του δημοσίου να εισέλθουν αμέσως στο χώρο!! Ρε είναι πράγματα αφτα?? Να μπένεις μέσα και να μυρήρζει λες και έχουν κλάσει 10 κουνάβια μαζί? Τι είναι αφτά ρε? Λίγο σεβασμό στον πελάτη?? Τπτ?? Τι να πώ είναι το χείροτερο σπιτάκη που έχω επισκευθεί σε θέμα καθαριότητας δεν πέζει να βρώ χείροτερο,εκτός και αν υπάρχει κανένα σε κανέναν υπόνομο!! Πραγματικά κλειστε το!! Τη το κρατάνε ? Μηλάμε η παρακμή!! Κάλα σαν να μην φτάνει αφτο η υπηρεσίες επείσης απαίσιες! Η τσατσά αδιάφορη!! 10 ευρό μου πείρε γιαυτό μπήκα!! Η κοπέλα μέτρια σε εμφάνηση,,κιλάκια ξανθούλα,,,αλλά ώς εκει!!! Το δωμάτιο με ρογμές στους τείχους,,σαν να μην έφτανε αφτό είταν και η κοπέλα μπίχλα σκέτη,,είταν η πρώτη φορά που πετυχένω κοπέΛα χωρής κρέμα ,,,ελάχιστα τελείως!! Τι να λέω τώρα πίππα και λίγο στα 4...σίγα μην καθόμουν και αλλο!!! Τέσπα....κλείστε το!! Ελεος δλδ...! Αφτο ούτε καν για τους πακιστανούς που κυκλοφορούν εκεί δεν αξιζεί!!Με μια λέξη κάκιστο!! Για να φτάσει αφτο έστω του μέτριου επιπέδου,,πρέπει να γίνει απολύμανση,,,,ποντικοφάρμακο σε όλα τα σημεία,,εντομοκτόνα κλπ...Μια απορεία ρε παιδια!! Το καλοκαίρι τι γινετε εκεί μέσα?? Ουτε θέλω να μάθω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2010
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού