Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102163
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρώτη φορά βόλτα στην Αθήνα και δυστυχώς αποτυχημένη. Σάββατο βράδυ, μετά από αρκετό ποδαρόδρομο μέσα στο κρύο και πολλά κλειστά μαγαζιά, καταλήξαμε κατά τις 2:30 στην Αχαρνών. Μπήκαμε, είδαμε την κοπέλα, μας φάνηκε ικανοποιητική για 30 € στο μισοσκόταδο (μέγα λάθος), μαύρο μαλλί, ύψος γύρω στο 1,65-1,70, όχι και πολύ αδύνατη, Ρωσίδα ονόματι Νατάσσα. Κάναμε τη σωστή κίνηση να φύγουμε αλλά το λάθος να ξαναγυρίσουμε. Μέσα στο δωμάτιο φάνηκαν ατέλειες στην εμφάνισή της, μεγαλύτερη σε ηλικία από ότι υπολογίζαμε (πρέπει να έχει περάσει τα 25-27), είχε κάτι μούτρα λες και την είχαμε βρίσει και βλέμμα στο υπερπέραν. Ξεκίνησε λέγοντας ότι στα 10 λεπτά λήγει ο αγώνας. Είπε με προστακτικό τρόπο να ξαπλώσω τελείως, ξεκίνησε κάτι φιλιά στο σώμα (το πιο καλό σημείο του όλου αγώνα όπως αποδείχτηκε) και ξεκινάει μια πίπα, γύρω στο 1 λεπτό. Σταματάει και αρχίζει να την παίζει έντονα. Κατάλαβα την πουστιά που ήθελε να με ξεπετάξει και τραβιέμαι. Στήνεται πισοκολλητό, χάλια στήσιμο, κατέβαζε το σώμα της πολύ χαμηλά, κόντεψε να μου πέσει. Τη ρωτάω πόσες στάσεις θα κάνουμε, μου λέει ενοχλημένη "πόσες θες;". Της λέω να ανέβει από πάνω, αρνήθηκε, οπότε ξεκινήσαμε ιεραποστολικό όπου με έσπρωχνε στο στήθος για να είμαι όσο το δυνατόν πιο μακριά της. Μετά από κανένα λεπτό μου πετάει το θεϊκό "τέλεις να παίζω πούτσα και εσύ τελειώσεις;"! "Γιατί;" της λέω, μου λέει "έτσι ντεν τελειώσεις ποτέ". Χαλάρωσε, της λέω, στα 3 λεπτά είμαστε. Αφού η όλη φάση είχε μετατραπεί σε μαρτύριο παρά ευχαρίστηση, επιτάχυνα τη διαδικασία για να την ξαποστείλω. Συνολικός χρόνος αγωνίσματος, 4μιση λεπτά. Ο συναγωνιστής στο διπλανό δωματίο που είχε προηγηθεί είχε ακόμη πιο τραγική εμπειρία, δεν υπήρξε καν εκτόξευση. Στο σαλόνι αποτρέψαμε ένα συναθλητή από το να κάνει το ίδιο λάθος με μας και τον αδερφό του που είχε ήδη περάσει μέσα. Μακρυά, ας γυρίσει πίσω από εκεί που ήρθε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού