Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 31 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ραντεβου με την Κιμπερλυ την Τριτη 12 Ιανουαριου για να δω και εγω απο κοντα για αυτην την Θεα που περιγραφετε!

Φθανω στο ξενοδοχειο στην ωρα μου, και ανεβαινω επανω στο δωματιο, αλλα πριν χτυπησω την πορτα ακουω βογγητα και θορυβο.

ΣΜΣ στον Ζου, και να η απαντηση "Καποιος αλλος πηρε τηλεφωνο απο την ρεσεψιον και ειπε οτι ειναι ο Λουκ!!!!!" Περιμενε μου λεει θα αδιασει το δωματιο και θα πας επανω.

Μετα μιση ωρα μου ερχετε μυνημα "Η Κιμπερλυ σε περιμενει".

Παω πανω και τι να δω. Η Κιμπερλυ φοβισμενη και ανησυχη με υποδεχθηκε με ενα μαυρο σεε θρου.

Παιδες μολις την ειδα απογοητευθηκα. Μαλι σαν χαιτη ριγμενο πισω, και προσωπο αβαφτο. Της λεω σηκω πανω να σε "καμαρωσω" χωρις σεε θρου, και παλι πολυ μετριο σωμα πλαδαρο και με τα κιλακια της. Νουνι ξυρισμενο και καλο κωλαρακι, με πολυ καλοφτιαγμενο βυζι.

Συνολικα ενα πολυ ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΟ μωρο σε σχεση με τις περιγραφες της θεας που διαβαζα εδω. Ανταλλασουμε μερικες κουβεντες, αλλα το μωρο ακομα αναστατωμενο. Ειχα 30 λεπτα μεχρι το επομενο ραντεβου οποτε αποφασισα οτι φευγω.

Μωρο φοβισμενο και ανυσηχο δεν πηδω, και 300 ευρω για μιση ωρα δεν δινω για τετοιο μωρο!!

Της δινω δυο φιλακια, αφηνω το σημα κατατεθεν του Λουκ, παιρνω το παλτο μου και φευγω.

Στελνω ενα μυνημα στο Ζου και τον χεζω κυριολεκτικα. Τετοια πραγματα μονο ερασιτεχνικα γραφεια τα κανουν, και δεν ειναι σωστο να τα ριχνει ολα στο μωρο.

Ισως να ξαναπερασω στο επομενο τουρ της, αλλα θεα δεν ειναι. Το ερωτιματικο που εχω ακομα ειναι "το εχει η δεν το εχει το πορνιδιο μεσα της?"

Οσο για τον γυφτο που πηγε πανω στο δωματιο προσποιωντας οτι ειναι ο Λουκ, πληρωσε 300 για να γαμηση 20 λεπτα!! Και μετα λετε για κριση στην Ελλαδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2010
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού