Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173466
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν συνηθισω να γραφω δευτερη κριτικη για μια κοπελα εκτος και αν το αξιζει η και οχι.! Σημερα απογευματακι ετυχε και περασα μια βολτα απο εδω χωρις σκοπο καταθεσης...βγαινει η κοπελα και ειναι η Σαντρα η οποια παρουσιαζετε τελευταια ως Ισπανιδα που ειναι οσο ειμαι και εγω απο την σεληνη.! Την Σαντρα την εχω προτημησει στο παρελθον και σε αλλα σπιτακια αφου ειναι το κοριτσι kinder-εκπληξη.!...αλαζει εδρα σαν τα κιλοτακια.!
Η νεαρα δεν αργησε μπουκαρε στο δωματιο και με γνωρισε με τη μια οπως και ξεκινησε τα χαδακια της και τα παιχνιδακια της. Αφου τον σηκωσε για τα καλα περασε και τη καποτα και αρχησε μια πιπα με ενδιαμεσο γλυψοαρχιδιασμα που με τα βιας κρατηθηκα απο την εκτωνωση. Την σταματησα και με την ανεβασα απο επανω που σε χαλαρο ρυθμο εχοντας αυτη τον πληρη ελενχο και καθοντας εγω αμετοχος, με ενδιαμεσα χαδακια και φιλακια γλυψιμο τα μικρα βυζακια της, που ολο τα κρυβει με τα χερια της, μου εκανε ενα γαμισι...μα τι γαμισι?
Αλαξαμε σταση και τελειωσα αυτη απο κατω που παλι εβαζε τα χερια της σταυρωτα στο στηθος της βγαζοντας μικρες φωνουλες και παραληλα με αφηνε να της φιλαω το στηθος και το λαιμουδακι της, οσπου εχυσα πανυγηρικα!
Ξαπλωσε οπως παντα διπλα μου στο τελος, για την κουβεντουλα επιλογου! χαιδευοντας της το σωματακι της και αποχερετοντας της με ενα φιλακι στο μαγουλο. Το κοριτσι το εχω ξαναπει...στο δωματιο ζωγραφισε για αλλη μια φορα. Οποιος γουσταρει μικροσωμα κοριτσακια ευελικτα στο κρεβατι προτεινετε ανεπιφυλακτα. Το μονο μειον της κοπελας ειναι το μικρο βυζακι της που αν στο μελλον το τουμπανισει................... .-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού