Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την συγκεκριμένη κοπέλα την έχω επισκευθεί πολλές φορές,μου φένεται αφτη είταν η τελεφτέα,,αντε η προ-τελευτέα,διότη μου την είπε για τον διαθέσιμο χρόνο που έχει!! Kλασικά η γνωστή που δουλεύει βράδια φυλής 109,,και πρωινά εδω,,ξαφνιάστηκα που την πέτυχα απογεύμα!! Τα περισσοτερα είταν κλειστά λόγο περιπολίας!!Υπήρξε ενας διαπληκτισμός με τους κυρ αστυνόμους αλλα στα @@ μου !! Έμφανισιακά τα γνώστα μαυρα μαλλιά μέτριο ύψος ,γλυκό προσωπάκι γύρο στα 25-28!! Μπήκα μέσα και περίμενα κανά 5λεπτο!! Μπαίνει όλο χαμόγελα κλασικά χαδιά κλπ,,άρχισε να μου τον χαιδεύει,,και μου λεεί not again 25 minutes!!Καλά πότε γαμούσα 25 λεπτά και δεν τα τύναξα?? Τεσπα!! Την κοίταξα λίγο οκ της λέω!! Απο τα αρχικά η πίππα αρκετά καλή (deepthroat) λίγο δοντάκι αλλα οκ!! Μετά στάση στα 4 όπου κράτησε αρκέτα ,,ωραία βογητα οπως πάντα!! Μέτα της ζύτησα να ανέβει πάνο μου ,,δέχτηκε !! Βάσικα πόναγε λιγο αλλα ολα καλα!! Μετά άρχησε να μου λέει μαλακίες οτι την περιμένουν 25 άτομα εξω...ναι ναι στρατός ναυτικό, και αεροπορία!!Τέσπα της είπα να μου την πέξει λιγάκη για να τελειόσω,,μου πε και μια άλλη μαλακεία οτι άμα καθυστερεί έτσι θα την απολύσουν..ήθελα να της πω ελα να σε γαμάω εγώ συνέχεια και να σε πληρώνω αλλα λέω άστο!! Τέσπα τελείωσα και χερετηθήκαμε!! Αντε να έκατσε 10 λεπτά? το ανώτατο είναι 10-15!! Και όχι της μαλακείες που μου πε!! Δεν πέζει να ξαναπάω βασικά την ψηλοβαρέθικα λιγο 6-7 φορές την έχω πάρει !! Άν την ξαναπάρω αφτο μετά απο κανα 3-4μηνο όχι σύντομα!! Για τους νέους του σπορ είναι αρκετά καλή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού