Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Με έχει πίασει μια οικονομική κατηφόρα τελευτέα και αναγκάζωμαι να κάνω τσάρκα στην περιοχή που απεχθάνωμαι!! Είμαι φάν της φυλής 3-4 χρόνια τώρα !! ΄Αλλα δεν μπορώ αλλιως!! Στην συγκεκριμένη περιοχή νε μεν τα σπιτάκια ειναι μηλάμε άθλια σε θέμα καθαριότητας αλλα δεν εχουν και καλά μωρά!! 1 ωρα γυρνουσα στην περιοχή με το ζόρι έβρισκα καποια κάλη στης 10 πουτάνες η 3 το πολυ να είταν καλες οι άλλες γάμα το!! Μπήκα σε αυτό εδό το οίκημα δίοτη μου άρεσε η κοπέλα δεν περίμενα κατι καλό στο δωμάτιο αλλα τι να κανα!! Καστανομάλλα με ωραίο κόλο 4αρι στηθος και γλυκο πρόσωπο!! Έδωσα τα 15 ευροπουλα ,,η τσατσα με οδήγησε στο δωμάτιο ,,είταν λες και με οδήγουσε σε καμια δεξαμενή βόθρου!! Τι ειναι αφτα ρέ!! Άπο μεταξουργείο μεριά έχω πάθει τα πάντα,,σπάσμενα πόμολα,,ταβάνια να στάζουν,,νεροχύτες χαλασμένους,,ε αφτο σήμερα δλδ κορυφή!! Η κοπέλα μπήκε μιλήσαμε και άρχησε δουλειά,,η πίπα της πολύ καλή,,συνηδιτοποιησα ότι ο κόλος μου έγερνε προς τα κάτο το κρεβάτι είχε κάνει λακούβα !! Ή άλλη να πούμε είχε όρεξη για κουβέντα και όχι για σέξ!! Τέσπα την γυρνάω στα 4 οπού η πράξη δεν κράτησε 3 λεπτά και βυθίστηκα κάτο διότη έσπασε ένα ξύλο του κρεβατιού!! Τα πεξα λίγο και φοβήθηκα μην κατηγορήσουν εμένα και μπλέξω μετα αλλα πάλη καλά είταν καλή η κοπέλα και δεν είπε τπτ στην τσατσα η οποία μου φώναξε στο τέλος επειδη άργησα 10 λεπτά όχι τπτ απλά την έπεζα μέσα διότη η αλλη δεν έκανε και τπτ!! Γι να μην προσβάλω τους οπαδούς αφτης της περιοχής θα πρέπει να πω οτι οι συνθήκες στα περισσοτερά ειναι ζωοδεις,,αέρας βρώμικος,,κλεισούρα,,βρώμικα δωμάτια,,χαλασμένες πόρτες κλπ!!Όσοι λοιπόν επειχηρισουν να πάνε εκεί ας πιουν κανα ποτό με τα 15ε,,παρά να γαμάς αέρα εκεί!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού