Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή επιδρομή στο Μεταξουργείο αφτη τη φορά δεν πέτυχα όπως πάντα κάτι αξιόλογο σε αφτο το μέρος μπήκα στο σύγκεκριμενο σπιτάκι το οποίο είταν γεμάτο σε θέμα αναμονής!!Περίμενα κανα 5λεπτό διότη η κοπέλα είταν μέσα στο δωμάτιο!!Βγένει λοιπόν η κοπελιά ομολογώ οτι το πρόσωπο της με εντυποσίασε πράσινα μάτια ωραία χειλάκια μαυρα μακριά μαλλιά με τακουνάκια γύρο στο 1.65 χωρης θα ταν 1.57 ωραίο σωματάκι!! Έ ντάξει εφόσον είμουν βιαστικός και δεν είχα βρει μέχρη στιγμής και τπτ καλό μπήκα 15 ευρο επαιρνέ !! Ό τσατσος ευγενικός!! Μπαίνω στο δωμάτιο όχι πολύ καθαρο αλλα όχι και βρώμικο! Εντομεταξύ είχε και τηλεόραση που έδειχνε τσόντα( τι αλλο θα έδειχνε μικη μαους?) αφτο με άναψε!! Μπήκε η κοπέλα χαμογελαστή απο ρουμανία,,σόνια μου είπε την έλεγαν!! ΄Αρχησε με πίππα κλασικα,,,καλή οχι deep throat αλλα καλή!! Είχα καυλόσει απίστευτα μου λεει πω πω τι ειναι αφτο?( για το μέγεθος)την είδα πως δύστασε λίγο και έτσι δεν ανέβηκε πάνο μου!! Αρχή με ιεραποστολικό,,είταν λιγάκη στενή αλλα μάρεσε γιατη είχε αίσθηση!! Δεν κράτησε και πολύ και αλλάξαμε στα 4! Εκεί ενοιωθα οτι την έσκιζα πραγματικά τραβιόταν μπροστά αλλά δεν την άφησα,,,!! Μετά απο λίγο τελείωσα...ομολογώ οτι για μεταξουργείο μεριά έμεινα ευχαριστημένος,,,δεν φώναξα και ζητω,,,αλλα μια χαρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού