Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ύστερα απο την απογοήτευση που πείρα απο τον γαύρο είπα να κάνω μια βόλτα στην φύλης μπας και βρώ καμία και απαλύνει τον πόνο μου είταν και κοντά!! Ύστερα απο μια τσάρκα σε μερικά σπιτάκια η απογοητεύση σηνεχίστηκε διότη δεν βρήκα τπτ καινούριο και σπουδαίο,,θυμήκα ομως το μαράκι που το είχα πάρει 3 φορές ,φυλής 84 συγκεκριμένα ,,δεν την πέτυχα εκεί αλλα θυμήθηκα οτι μου χε πεί πως δουλεύει και φυλής 109,,,βραδινές ώρες κυρίος!!Και όμως πέρασα απο εδω και την πέτυχα με είδε και με χαίδεψε στο μάγουλο με αναγνώρησε φένεται ε εφόσον αφτην ήθελα έβγαλα το 20ρικό και μπήκα!! Στο δωμάτιο πολύ καλή αφτη την φορά όμως οχι τόσο τέλεια όπως της άλλες φορές διότη έδειχνε κουρασμένη αλλά πάλη είτα καλή ,,,κλασικά αρχη με χαδάκια ,,γλωσόφυλα,,για αρχή γλειψιμο στα @@ εκεί μου σηκώθηκε πολύ ,,,έβαλε τον σκούφο και άρχησε να τον πιπιλάει έβαζε λίγο δοντάκια αλλα οκ!!Πρώτη στάση αφτη απο πάνο,,,χωροπηδαγε με τρέλα,,,πάντα σε αφτην μαρέσουν τα αληθινά βογγητά που βγάζει!! Μετα απο 5 λεπτάκια αλλάζουμε και πάμε ιεραποστολικό οπου μέσα σε 2-3 λεπτά κατέθεσα!! Υπέροχη ηδονή !! Έδειχνε ξεθεομένη την κράτησα λιγάκη μέσα και την χαιδευα....με φίλησε και μου ευχήθηκε καλές γιορτές διότη θα περάσει τα χριστουγεννα στην βουλγαρία με τους δικούς της!! Ελπιζω αρχές του 2010 να την ξαναπετύχω,,,αξίζει!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού