Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
2.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπον να προσθεσω και εγω ακομη μια αρνητικη κριτικη. Εχθες 18/12 επισκεφθηκα το εν λογω ας πουμε στουντιο. Η τσατσα μου ειπε τα προγραμματα και ποσο καλη ειναι η κοπελα αργοτερα καταλαβα ποσο μαλακιες ηταν. Η κοπελα ηρθε κοντουλα με τεραστια βυζια κοντο μαυρο μαλι . Ο περικλης μου με παρεσυρε λογο βυζολαγνος. Πηρα το προγραμμα με τα εξτρα. Μπηκα και ... ουτε νιπτηρας ουτε τιποτα εκτος λιγο κωλοχαρτο στο κομοδινο! Ηρθε η Τζουλια εντελως γυμνη και ξυνηλα στα μουτρα λες και ειχε τσακωθει. Και οντως αυτο ηταν αλλαζε βαρδια και η αλλη κοπελα θα αργουσε λιγο και τα ειχε παρει! Αφου ειπε τον πονο της εκατσε στην ακρη του κρεβατιου κι αρχισε μια ανουσια πιπα. Προσπαθησα να πιασω βυζι τιποτα ξανα τα ιδια σηκωνεται και μου πως το θελεις κι απο που!! Οριστεεε .. που ειναι το ισπανικο, το 69 κ.λ.π λεω δε γαμιεται θα το παμε αλλοιως της λεω απο πισω και κωλο. Αφου αλιεψε τον περικλη στηθηκε και περιμενε. Ξεκιναω και λεω αντε να πιασουμε λιγο βυζι παλι τιποτα ξαπλωσε και μου λεει ειμαι κουρασμενη και πονανε! Να μην πολυλογω τελειωσα και πανω που παω να σηκωθω τη μου λεει ... Μπορεις να μου τριψεις λιγο την πλατη !!! Τι εγινε ... αντι να μου κανεις αυτα που ειπε η τστατσα θα σου κανω και μασαζ απο πανω!!! Μαγκες καταλαβαινω οταν γινονται μαλακιες στην δουλεια σου αλλα οταν εισια επαγγελματιας δεν μεταφερεις τα δικα σου στον πελατη! Και επισης εαν δεν εισαι σε καλη διαθεση μην μπαινεις στον κοπο να το παιζεις ολα ειναι μελι γαλα. Συμπερασμα ΜΑΚΡΥΑ και ουτε για σαλιο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού