Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
έχει γίνει εδώ μέσα πολύ λόγος για την ηλικία της χωρίς να υπάρχει λόγος - εκτός της δυσφήμησης. σίγουρα δεν είναι πιπίνι αλλά ούτε κ victoria. σφιχτό σώμα, ωραία μακρυά πόδια, έχει ωραία θεωρία πάνω στις 12ποντες πλατφόρμες της, ωραίο αναλογικό με το σώμα της βυζάκι 2-3αράκι (καλή δουλειά αλλά σιλικόνη). ντρέπεται για την κοιλιά της κ φορά διακριτικά ένα σεξόρουχο για να το κρύβει - εγώ δεν διέκρινα κανένα λόγο να το κάνει οπότε μάλλον γυναικεία κόμπλεξ. το βασικό της χαρακτηρηστικό είναι η έκφυλη φάτσα της. προστυχόφατσα σε προκαλεί να τη γαμήσεις ή να την αφήσεις να το παίξει αφέντρα. εγώ επέλεξα το δεύτερο. light m-s λοιπόν με μπόλικη ποδολαγνεία, να μου λέει πως να την γαμήσω, να μου φέρεται σαν το sex toy της, παλιοκουβέντες, μπόλικο φτύσιμο στο πούτσο, "γρατζουνίσματα", κ κακουχία του καβλιού μου. Αν κ light πράγματα, όπως σας είπα άλλωστε αυτό ζήτησα, τον παίζει το ρόλο της μια χαρά. γαμιέται καλά σε όλες τις στάσεις ενώ απ'τις 2-3 φορές που "έχυσε" η μια θεωρώ ότι ήταν μάλλον πραγματική. προσφέρεται για όποιον γουστάρει φετιχοκαταστάσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
220
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού