Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση στην 1/12. Στην πόλη μας δεν έχει και πολλές κοπέλες και είπα να δοκιμάσω την Krystal για να δω αν έχει κάτι καινούργιο να μας προσφέρει. Συνεννόηση εύκολη και ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο στην περιοχή του Σιδηροδρομικού σταθμού. Υποδοχή μέτρια και η πρώτη εντύπωση είναι πως είναι η κοπέλα των φωτογραφιών με ένα αρκετά σφικτό και στεγνό από λίπος σωματάκι, φτιαγμένο στήθος (που διαπίστωσα μετά πως όμως είναι σκληρό) και ένα συμπαθητικό προσωπάκι με όμως λίγο μεγαλύτερη μύτη από ότι οι αναλογίες του προσώπου της το απαιτούν.
Ντουζάκι και πάμε στην μάχη. Φιλάει πολύ ωραία, η πίπα ήταν μετριότατη, τα κουνήματα της είναι αρκετά καλά, τα βογγητά της αληθοφανή ενώ το μουνάκι της μου φάνηκε σχετικά σφικτό. Το παλεύει η κοπέλα και δεν δείχνει να κουράζεται αλλά η όλη στάση της μου φάνηκε λίγο «επαγγελματική».
Φεύγοντας από την Krystal υπέθεσα πως δεν έχει καθόλου κριτικές γιατί για τα δεδομένα της Αθήνας, που συνήθως πηγαίνει, χάνεται μέσα στην πληθώρα της προσφοράς. Έχει ένα συνολικά καλό πακέτο (στην θέση της αντί για το στήθος της πρώτα θα έφτιαχνα την μύτη της αλλά αυτό είναι η προσωπική μου άποψη), οι υπηρεσίες τις είναι επίσης καλές, σίγουρα δεν κλαις τα λεφτά σου αλλά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο που θα την κάνει να ξεχωρίσει ευχάριστα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού