Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη χτές το πρωί ύστερα απο ένα τσεκάρισμα στα άλλα μαγαζιά δεν πέτυχα τπτ καλό!! Είπα να τσεκάρω και εδο πέρα,ελπήζοντας να πετυχω την μαρία...τα περισσότερα πρωινά ομως είναι η μαριάννα που την είχα πάρει πιο παλιά !! Μου είχε αφήσει ανάμηκτες εντύπωσεις!! Άφτη τη μαλακεία κάνω πάντα όσες μου αφήνουν τέτοια συναισθήματα ξαναδοκιμάζω για να δω αν την 2η φορά θα με τιμήσουν!! Πραγματικά ομως μερικές είναι ηλίθιες διότη δεν γουστάρουν αφτο που κάνουν και κοροιδευούν τον κόσμο πολλές φορές...πεζούν με της καύλες μας!!Ναι μέν σε καύλονουν στο σαλόνι έρχονται σου κονιούνται κλπ και μέσα κάνουν της ηλίθιες!! Έτσι λοιπόν περίμενα μέσα με ενα αλλό παλικάριη κοπελιά είταν μέσα !! Βγένει,, η μαριάννα είταν εφόσον την είχα ξαναπάρει και δεν με είχε εντυπωσιάσει μέσα πάω να φύγω και αρχήσανε τα μέλια!! Μου ποιάνει τον μήτσο και εκεί την πάτησα αμέσως σηκωθηκέ ο μικρός!!Δείνω το 20ρίκο κλασίκα μπήκα ξεντύθηκα και περίμενα!! Έρχεται η γκόμενα,στριγκάκι φορούσε μόνο...δεν βρίσκει εύκολα σουτίεν η συγκεκρίμενο επειδη δεν υπάρχει νούμερο για καρπούζια! Αρκετά εμφανίσημη..μελάχρινη,,πιασήματα,,,νταρντανα γύναικα!! Άρχησε κλασικά χαδάκια φιλάκια κλπ...βάζει το σκουφάκι και άρχισε μια μέτρια πίππα...δεν ξέρω κάπως γλύστραγε και αντι να μου σηκωθεί είχα αντριχιάσει!! Δεν κράτησε και πολυ...1 λέπτο είταν!! Ανεβένει πάνο μου....είναι και βαριά γαμώ την τρέλα μου!!Άρχησε να χωροπηδάει και αφτά τα δήθεν ξεφονήτα οργάσμου με ξενέρωσαν!! Μια άλλη μαλακεία ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΩΣ ψυθήριζε κατι παπαριές στο αφτι μου όπως ζωι μου,,λουλούδι μου κλπ!! Κάτσε μωρή γυναίκα μου είσαι και δεν το ξέρω??Εκεί που καύλωνα πετούσε αφτές της σαχλαμάρες και ξενέρονα ελεινά ομως!! Την πείρα στα 4 για να μην μπορεί να ψυθηρίζει της μαλακείες στα αφτία μου...ελα όμως που εκεί έκανε αλλη πουστιά!! Έβαλε το χέρι στο μουνί της δλδ εγώ γαμούσα δάχτυλα τωρα!! Με το ζόρυ έμπαινε το μισό!! Επειδη έβλεπα οτι δεν πρόκειτε να τελείωνα της λέω κούραστικα και καλά!! Ούτε καν πρόσπαθησε να μου την πέξει λίγο μπας και τελείωνα!!Άλλα ! Ναι σίγουρα άν είναι να γαμάω δάχτυλα άστο καλύτερα η χούφτα μου...με την συγκεκριμένη ουτε για δείγμα ξανά!! Πραγματικά λοιπαμαι τους συναθλητές που την πατάνε με τετοιές...δεν αξίζει!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού