Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267035
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας ξενερωσει γενικα με τις υπηρεσιες των studio ( λιγο απο πανω, λιγο απο πισω, μια μαλακια και τελειωσαμε), αλλα και επειδη τα μασατζιδικα που επισκεπτομαι ηταν κλειστα σημερα Κυριακη, αποφασισα με βαρια καρδια να επισκεφτω το Geisha.
Εφτασα εκει κατα τις 14:00 και βρηκα την Κλαουντια, για την οποια δεν ειχε φωτο το site και η οποια νομιζα οτι ηταν μια κοπελα με το ιδιο ονομα, που ειχα παρει στο ιδιο studio περυσι το Σεπτεμβρη, αλλα τελικα δεν ηταν αυτη.
Η τσατσα ( μια ευγενικη ρωσιδα) μου μιλησε για τα προγραμματα και μου ειπε οτι ηταν η πρωτη μερα της Κλαουντια στο studio , μετα απο αποχη πολλων μηνων.
Μολις βγηκε απο πελατη, πραγματικα ειδα μια πολυ ωραια κοπελα, γυρω στο 1.65, 25 - 27 ετων, που χωρις τις μπογιες μπορει να ειναι και μικροτερη. Πρωην ανατολικο μπλοκ.
Πολυ ωραιο σωμα, αδυνατο κωλο σαν τις Λαουρας του ιδιου studio, ξανθια, καστανα ματια.
Πεσμενο μικρο στηθος.
Επειδη μου φανηκε ευδιαθετη και γενικα οτι το τραβαει ο οργανισμος της, πηρα το προγραμμα των 70.
Δεν αργησε να ερθει στο δωματιο. Οσο περιμενα, για μια ακομα φορα παρατηρησα τους λεκεδες στα σεντονια. Να τα πλενουν πιο τακτικα. Βρωμηλοι.
Μπηκε μεσα και μετα απο ενα μασαζακι, περασαμε σε αγκαλιες και φιλια.
Γενικα, δεν παραπονιονταν, ηταν ομιλητικη και δεν δυσανασχετουσε. Επισης, ηταν πολυ δεκτικη στις στασεις που αλλαξαμε, χωρις να δυσανασχετει ή να βιαζεται.
Για να μην πολυλογω, με πολυ καλη συμμετοχη της ιδιας, χωρις υπερβολες, μουγκητα και μαλακιες, καθησαμε μαζι περιπου ενα τεταρτο (λογικος χρονος θα ελεγα).
Δεν περιμενα γενικα οτι θα ειχα τετοια αντιμετωπιση σημερα, αφου οπως προειπα, γενικα οι υπηρεσιες στα studio ( ειδικα απο μεγαλυτερες πουτανες ) αρχιζουν να με ξενερωνουν.
Παρολα αυτα, θεωρω οτι θα επισκεφτω ξανα την Κλαουντια.
Εις αλλα με υγεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2009
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού