Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488331
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
παρασκευη βραδυ επισκεψη στης τριγγετας μετα απο ενα περασμα απο πειραιως..ανεβηκα τα σκαλακια,η τσατσα με καλωσορησε ευγενικοτατα.δεν υπηρχε συναγωνιστης εκεινη την ωρα οποτε η κοπελα βγηκε αμεσως.απο κορμι η βικυ ειναι αρκετα καλο τουμπανακι με στηθος και κωλο πετρα..φοβερη θεα.απο προσωπο αρκετα προστυχο απο αυτες τις γκομενες που θελεις να ξεσκισεις..αφου το σκεφτηκα 3 δευτερολεπτα μπηκα στο δωματιο.ο χωρος καθαρος και περιποιημενος αν και εμπαζε λιγο καθως το ενα πατζουρι πρεπει να ηταν ανοιχτο.ακουω το τακουνια και μπαινει η βικυ στο δωματιο.απο κει και περα αρχισαν οι τυπικες διαδικασιες.μετα απο μια τυπικοτατη συνομιλια 1λεπτου με μια κινηση τα εβγαλε ολα.και τωρα εχουμε και λεμε..1λεπτο γλυψιμο τις βυζαρες,2λεπτα μου τον επαιξε και πριν καλα καλα μου σηκωθει παει για τον σκουφο.."οπα της λεω περιμενε" αλλο 1λεπτο μου τον επαιξε και μετα σκουφο..ακολουθει πιπα οχι deepthroat αλλα με καλη χρηση γλωσσας και καυλοτικα βογγητα που μου αρεσουν..οπως ημουν θολωμενος την πηρα πανω μου για 5λεπτα και μιας και ειχα καιρο αποχη απο το αθλημα τελειωσα..εν τελει καλο το μωρο αλλα νομιζω χρειαζεται περισσοτερη ορεξη και ψυχολογια..ειναι για πολλα γαμ@@ια.στα θετικα τα καυλιαρικα βογκητα της, και το αρωμα της..στα αρνητικα δεν σου αφηνει πολλα πολλα πιασιματα..στα ευαισθητα σημεια..μπορει καααποια στιγμη να την δοκιμασω..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού