Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 154 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
βραδακι κατα τις 10+,μπουκαρω,αδειο το μαγαζι.βγαινει μια κοπελα που... δε ξερω,την περασα για τη χριστινα απο το φ66 αλλα με λιγα κιλα παραπανω.ειχα ακουσει οτι παχυνε και μπερδευτηκα.αδειο το μαγαζι,ευκαιρια λεω για δοκιμη.20ρικο και δωματιο.
μπαινει η κοπελα,ανεβαζει την ενταση του φωτος,ετσι της αρεσε λεει."πως σε λενε?" .."ελενα"..."απο που κουκλιτσα?" .."απο μολδαβια". ωχ ρε πουστη μου τη πατησαμε,δεν ειναι η χριστινα αυτη,αλλα οκ δε πειραζει.
καστανη ανοιχτοχρωμη,γυρω στα 30 πρεπει να ειναι,καπου 170cm,ομορφο και γλυκο προσωπο,ωραιο σεξυ κορμι καμπυλατο,κωλαρακι ψωμομενο μια χαρα,μικρο στητο ομως βυζακι,ελαφρως τουμπανο η κοπελα.
0 προκαταρκτικα,φορα σκουφο και ξεκινα μια απλα συμπαθητικη πιπα.καθεται μακρυα οποτε τζιφος το χουφτωμα.βαζει κρεμα.πρωτη σταση αυτη απο πανω,μετρια θα ελεγα,καλη σταση ομως για να "βουτας" τα κωλομερια της.μικρο στητο βυζακι με τεντα ρογα,χαιδευτηκε και αυτο.αλλαζουμε και της ζηταω στα 4.αρνηθηκε ευγενικα επειδη λεει ειμαι big. μαλακιες...μια χαρα ειμαι,δεν ειμαι ο τζον χολμς αλοιμονο,αλλα τεσπα.ουτε πλαγιαστο ηθελε επειδη λεει και αυτο απο πισω ειναι.ειχα σπαστει λιγο που δε μπορουσα να τη χαρω στα 4,αλλα ειχε καλη συμπεριφορα,ομορφο τροπο.ιεαροποστολικο,μετρια πραγματα και εκει οσο αφορα ανοιγμα-συμμετοχη-βογγητα ,ωσπου ηρθε το τελος σχετικα γρηγορα(ειμουν φορτωμενος).
συμπερασματικα...ομορφη καμπυλατη κοπελα,χαμογελαστη ευγενικη και καθαρη,σχετικα προθυμη, αλλα με μετριοτατη τεχνικη και σερβις μεσα στο δωματιο.εβαλε κρεμα, αλλα ειναι οντως στενο νιμου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού