Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
πεμπτη βραδυ κατα τις 10...αλλου πηγαινα(νικολ στη φωκαιας αλλα ειχε κοσμο),αλλου βρεθηκα.βρισκομενος στη φυλης μετα απο αρκετο καιρο ειπα να κανω μια τσαρκα να δω τι παιζει.περνωντας εξω απο το φ86 κατω ειπα να ριξω μια γρηγορη ματια ,ειτε να δω τη σαμανθα που μου αρεσει πολυ η εμφανιση της,ειτε να δω καμια καινουρια αν την εχουνε αλλαξει.αν ηταν η σαμανθα θα εφευγα φυσικα(δες προηγουμενη κριτικη),απλα για το ματι.μπαινω μαζι μαζι με αλλα δυο παληκαρια συναγωνιστες και τυγχανει να κατσω λιγο πιο μπροστα απο αυτους(ορθιοι ολοι μας).μας καλοσωριζει η χαμογελαστη και ευγενικη κυρια υποδοχης.μετα απο λιγα λεπτα νασου και η σαμανθα.μαυρα σεξυ εσωρουχα,στριγκακι κλπ σκετο κουκλι(για οποιον δεν εχει προβλημα με τις τσιγγανες).και εδω αρχιζει το στορυ :
στεκομουν πρωτος,ηρθε διπλα μου,με επιασε απο το χερι λες και ειμαστε ζευγαρακι καπως.ΚΟΥΚΛΑ-ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ!χαμογελαστη με χαρουλες κλπ ελεγε ελα μεσα και τα κλασσικα...σκεφτομαι.."ρε μηπως αλλαξε αυτη?καλυτερεψε?λες?".την ωρα που καθομασταν ετσι,μπηκαν 2-3 φουρνιες συναγωνιστων και με το που την εβλεπαν εκαναν αμεσως μεταβολη.κανω να φυγω και εγω,βαζει δυναμη να με τραβηξει μεσα,δε με αφηνε. τη ρωταω "θα περασουμε καλα μωρο μου?" .."ναι ,λεει ελα και θα δεις".δινω 20ρικο στην κυρια και κατευθυνομαστε και οι δυο προς τα μεσα,αυτη μπροστα μου προς το κουζινακι,εγω πισω της προς το δωματιο στο βαθος.πωωω τι πατουρι ειναι αυτο γμτ? της πιανω λιγο το κωλαρακι καθως περπαταγε..ουφ..πως να αντεξεις...ανθρωποι ειμαστε χεχεχε.
γδυνομαι και περιμενω.σκεφτομαι καποιες κριτικες που λεγανε οτι το κανει στα 4 και για καλη πιπα.ωραια λεω,θα την χαρω ,γιατι την προηγουμενη φορα δε με αφησε πισωκολλητο.ισως εχει βελτιωσει και το στοματικο της σκεφτομουνα σχετικα χαρουμενος.
μπαινει,λεμε "για σου" κλπ,γδυνεται,ξαπλωνουμε ταυτοχρονα στο κρεβατι,μου λεει που ακριβως να κατσω..με χαμογελο της λεω "ωπα της ,εντολες?",αλλα δε το καταλαβε.
σε πεσμενο ...παει να βαλει τη καποτα(συνηθησμενα τα βουνα στα χιονια),την βοηθαω,ξεκινα ενα χαζοπιπιλισμα(οπως τις προαλλες).σκεφτομαι "ωχ παλι το ιδιο κακο εργο θα δω".εχω το χερι μου στον γοφο της και χαιδευω λιγο,αυτη εχει κανει καμια 10αρια πιπωματα το πολυ, τη σταματω και της λεω "τα κανεις ολα ετσι?" ρωτα "τι εννοεις?"..λεω"ολες τις στασεις,στα 4,πλαγια κλπ,γιατι την προηγουμενη φορα δεν μου εκανες,βασικα στα 4 σε θελω"..λεει "αμα εχεις ξαναμπει μαζι μου ξερεις τι κανω...." και παει να συνεχισει το αεροπιπο. την ξανασταματω και της λεω "ακου μορακι μου,την αλλη φορα δεν εκανες και εισουν κακη,αλλα ειπα μηπως δεν εισουν σε καλη μερα τοτε. μ αρεσεις και για αυτο μπηκα εδω μεσα,αλλα δεν προκειται να το ευχαριστηθω βλεπω,οποτε αστο. μη φοβασαι, δε θα σου ζητησω τα χρηματα πισω σιγουρα,ολα οκ.σηκω να ντυθουμε να φυγουμε". ειδε το εννοουσα(ηδη σηκωνομουνα να ντυθω),λεει "μα...","αστο κοριτσι μου,μη φοβασαι δε ζηταω λεφτα πισω απο την κυρια οταν βγω,ουτε θα της πω τιποτα,θα παω να πηδηξω σε αλλο μαγαζι αλλη κοπελα.χαρηκα που σε γνωρισα και που σε ξαναειδα,τελειωσαμε εδω,καλη σου νυχτα". φευγοντας,με το που ανοιξε τη πορτα,φαινεται καπου το σκεφτηκε και ζητησε 3-4 φορες "συγγνωμη". δεν της εδωσα σημασια.το εκανε ασυνειδητα,αν το εκφραζω σωστα.εχει τυχει και κατι αλλες λιγες φορες κοπελες να εχουν ατυχες στιγμες,αλλα οι καλες-σωστες το παλευουνε και φαινεται,δεν μενουν μονο στα λογια.η συγκεκριμενη προτιμησε να παει να συνεχισει να κανει αυτο που εκανε στο κουζινακι...(δε θα αναφερω τι,δε μας αφορα αλλωστε).φευγοντας τους ειπα ..καληνυχτα σας και σας ευχαριστω πολυ. να σημειωσω πως ολα εγιναν σε κιριλε κλιμα με χαμογελο,κουλαριστα,ομορφα και ωραια.
ισως ξαναπερασω να τη δω σε καμια τσαρκα αμα δε βαριεμαι αφου σαν εμφανιση μου αρεσει( μ αρεσουν και αλλες βεβαια).ομως δε προκειται να ξαναμπω,ακομη και τζαμπα να μου προτεινει....και πιστολι στο κροταφο να μου βαλουνε,δεν....
συμπερασματικα,2 φορες μαζι της,νοιωθω σαν να εκανα στριπτιζ,δηλαδη μπηκα εβαλα-εβγαλα ρουχα και εφυγα.κακια δε κραταω φυσικα, αλλα μακρυα και αγαπημενοι καλυτερα ! προσοχη αδελφια στην ομορφη σειρηνα σαμανθα,αν και οι περισσοτεροι πιστευω τα γνωριζετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού