Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθές βράδυ κατά τις 12 και κατηφόρισα με συναγωνιστή προς τον Βοτανικό. Είμασταν ανάμεσα σε Αννα (Σέρβα), Ευα (Κασσάνδρας 3), και ΕΡΙΚΑ (στο 40).. Η επιλογή θα στηριζόταν ανάλογα με τον κόσμο στα εν λόγω ιδρύματα..

Με το εισερχόμαστε στο 40 (το οποίο οπως ειπε και συναγωνιστής είναι πάρα πολύ διακριτικό) και βλεπουμε την Έρικα, καλά λέω πλήρώνω το εισιτήριο και φεύγω σούμπιτος για το δωμάτιο.

Μάγκες οι φωτογραφίες δεν λένε τίποτα .. το μωρό είναι απίστευτο και πεντακάθαρο. το βυζάκι της 2άρι στητό και σκληρό και το έκφυλο πρόσωπό της όλα τα λεφτά. Έχει ένα αγέρωχο στυλ στο δωμάτιο χωρίς να βιάζεται καθόλου και παίζει με τον καθρέπτη αρκετά.

Αρχίσαμε με πολλά χαδάκια και μόλις έφτασε στον Τιραμόλα με ρωτάει με ένα λάγνο βλέμμα " ΜΠΟΡΏ Ε??"
Αν μπορείς ?? Πάρτο ολο δικό σου μανάρι μου το κερδισες!!!
Θέλω να δηλώσω (εντελώς υποκειμενικά φυσικά) η πίπα της με ξετρέλανε , θα έλεγα από τις καλύτερες ever... χωρίς χέρια αλλά και χωρίς να φλύφει τα @@@ το οποίο δεν πρέπει να σας ανησυχεί καθόλου.

Η συνέχεια ήταν με χρονική σειρά γιατί ήμουν σε πολύ καλό mood : 1αυτή απο πάνω
2εγώ από πίσω 3εγώ απο πάνω 4πλάγια και 5 ξανά από πίσω οπου και σάλπιξε η τρομπέτα. πολλές φορές είπα από μέσα μου οταν κοίταγα στον καθρέφτη "τι μουνί ειναι αυτό"

ΑΝΆΛΥΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

Εμφάνιση κοπέλας 9 = είναι ακριβώσ όπως στις φωτογραφίες αφρός το γκομενάκι

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 9 = για αυτό το ξεχωριστό στυλάκι που έχει

Χώρος/καθαριότητα χώρου 7 = ενώ ήταν πεντακάθαρο το 7αρι το παίρνει για το χρώμα εξώ από το μαγαζί που μονο διακριτικό δεν είναι και για το γεγονός οτι δεν έχει νιπτήρα τουλάχιστον στα δωμάτια

Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 9 = ευγενέστατη

Πρόσβαση/Parking 9 = ακριβώς απέναντι στη νησίδα εύκολο parcking αλλά ο παρκαδόρος από τα μπουζούκια σου ζαλίζει λίγο τα αρχίδια

Σχέση απόδοσης/τιμής 9 = χωρίς σχόλια

(well done erica... well done)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού