Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Τριτη 3/11/09 3,15 Σημερα εοπα να ξεμπουλωσω λιγο και μιας και ειχα την καλη εμπειρια με την Λανα ειπα αντε να δουμε. Βγηκε λοιπον η Μαρλεν εκ ρωσιας ξανθουλα ωραιο κορμακι και 3αρι στηθος. Ξεκινησε η τσατσα το μπλα μπλα και η Μαρλεν υποβοηθουσε. Αντε λεω κομματια να γινει μια ψυχη που ναι να βγει. Περναω λοιπον και η πρωτη κουβεντα της τστατσας ειναι να κανω μπανιο! Ωπα ρε σεις δεν λεω να σαι καθαρος αλλα οχι και με του στυλ αντε ...μιλο πλυσου! Τελοσ πανυων ερχεται η Μαρλεεεεν μουλεει να γυρισω μπρουμητα κι αρχιζει ενα ψιλαφισμα ουτε μασαζ το λες ουτε χαιδεμα. Γυρισε μου λεει κι αφου χαιδεψε τον ...γιανγκο εβαλε καποτα κι αρχισε πιπα. Λιγο δυνατη και γρηγορη για τα γουστα μου εβαλε και λιγη γλωσα στου φιλους του γιανγκου. Προσπαθησα ματαια να βαλω χερι αλλα καθε φορα που εφτανα να την ακουμπησω στο νιμου η καθοταν οποτε ηταν εκτος πεδιου η τραβιοταν εντελως. Της λεω για το 69 που ειπε η τσατσα και μου λεει εχω βαλει κρεμα και τοτε ηταν η μονη φορα που επειασα για να βεβειωθω με την καθογηση της βεβαια. Οντως ρε μαγκε τινγκα στην κρεμα! Αρχιζουμε το πισωκολητα σε λιγο μου γυρναει ανασκελα κι κι αφου ειδε οτι δεν τελειωνα μου ελα να γλειψω λιγο. Ειπα ισως τωρα γινει κατι αλλα μια απο τα ιδια. Ασε που σε καποια στιγμη εφτασε το δαχτυλο στο επιμαχο σημειο και ενοιωσ ακατι δοντακια και ενα βογγητο δυσαρεσκειας. Οποτε λεω γυρνα πισωκολητα και τελειωσαμε. Αντε γεια. Α να μην ξεχασω ενω ντυνομουμα ακουσα πιατα και πειρουνια, μαλλον γι αυτο η βιασυνη. Ασε που στην εξοδο ερχεται η τσατσα να μου πει οτι εχουν κι αλλες κοπελες κια να ημουν ευχαριστημενος αλλα το κρεμυδι στην ανασα της με εκανε να ψαχνω την πορτα πιο γρηγορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρλέν
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού