Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γεια σας σύντροφοι...καταρχάς να ευχηθώ καλό χειμώνα σε όλους....σημερινη επιδρομή στους δρόμους της φυλής ύστερα απο κάποιες βόλτες σε μερικά μαγαζάκια του αγοραίου έρωτα....κατεληξα εδο πέρα!! Ήξερα οτι είταν η έλλη ,βραδινή βάρδια την είχα πετύχει πολλές φορές,,και είπα να δοκιμάσω!!ΜΑΛΑΚΕΙΑ!! Μπαίνω μέσα ,,περίμενα στο σαλόνι διότη είχε πελάτη μέσα..έρχετε ι τσατσά ,,άρχισε να πέζει την ιδια κασετα(ελευθερά πιασήματα,,69 κλπ κλπ) έκανε και extra αλλα,,,δύσκολες εποχές για παραπάνο χρήματα! Δέινω το 20ρικό και μπαίνω μέσα και περίμενα!! πέρασαν 5 λεπτά μπαίνει και ι έλλη,Βουλγάρα ,,μακριά μαυρα μαλλιά,,,πιασήματα κλπ!! Σπαστά ελληνικά ,,γκεια σου μωρό μου κλπ!! Έκανε ενα μικρό show αλλα δεν εντυποσιαστηκά ιδιέτερα!! Κλασικά αρχη με πίπα,,,καλή !! Ένα κακό που έχει ειναι οτι σου λεει αφτη τη σταση θέλει,,και οχι εσυ!! Την πείρα στα πλάγια ,,ουτε ενα λεπτό αλλαζουμε(παει το 20ρικο) ανεβένω απο πάνο της ουτε εκει 2 λέπτα είχα ξενερόσει απίστευτα άρχισε να μου την πέζει,,,ειχε ηδη πέσει απο την ξενέρα..ειταν και μόνη της πολυ βιαστηκή!! Μάνια να τους ξεπετάει γρηγορα!! γενικά αν εκμεταλευόταν την ομορφιά της θα είταν η καλύτερη!! ΑΛΛΑ μέχρι εκει!! Ο χώρος λίγο βρώμικος!! Γενικά δεν είμαι ευχαριστημένος!! Η μόνη καλη εκει μέσα ειναι η Μαρία(μια μελαχρινη) ολλες οι άλλες ειναι για ξεπέτα!! Μην την πατήσει κανείς σας μαζί της επειδη είναι ομορφη!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού