Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488312
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωί πρωί με έφερε ο δρόμος έξω από το σπίτι της οδού Τριγγέτα. Είδα φως και μπήκα. Η κυρία της υποδοχής μου παρουσίασε την Έλεν. Ένα πανήψυλο μωράκι από την Τσεχία. Πρόγράμματα 50 το απλό, 60 το μασάζ, 70 το ισπανικό και 80 το 69. Ήθελα να ήξερα γιατί το ισπανικό χρεώνεται εξτρά στα πιο πολλά στούντιο. Τέλος πάντων. Η κοπέλα στο δωμάτιο ήταν πάρα πολύ καλή. Έσπαγε τον πάγο με έξυπνες ατάκες, (μιλάει πολύ καλά ελληνικά) και σε απάλλασε από το άγχος. Δεν υπήρχε ίχνος βιασύνης. Μου εξήγησε ότι δεν κάνει άφιλτρο , ούτε πρωκτικό. Ξεκίνησε με πολλά χάδια και φιλιά στο πρόσωπο και στο σώμα . Φτιάχτηκα πολύ να βλέπω αυτό το ατέλειωτο μωρό να με περιποιείται. Στη συνέχεια προχώρησε σε στοματικό καλό (αν και βάζει ελάχιστα δοντάκι) και στη συνέχεια αφού της ανταπόδωσα τα χάδια και τα φιλιά ξεκινήσαμε το σεξ . Όντας πολύ φτιαγμένος δεν άργησα να τελειώσω με εκείνη να απορεί για το γρήγορο της υπόθεσης.
Μετά καθήσαμε και συζητήσαμε άνετα περί ανέμων και υδάτων . Πάρα πολύ άνετη η κοπέλα. Συνολικός χρόνος παρμανοής στο δωμάτιο ένα τέταρτο , αλλά με γρήγορο τέλειωμα από εμένα.
Αξίζει και θα την ξαναεπισκεφτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλεν
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού