Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
βραδινή βόλτα στους δρόμους της φυλής ύστερα απο μια μικρή βόλτα στην φωκαίας είπα να δω και στο συγκεκριμένο τη παίζει! Είμουν εγω και ενας αλλος ,,και περιμέναμε,,έρχετε η τσατσά και φέρνει την κοπελιά !! Πανάθεμα την!!Σύμφωνα με τα γούστα μου είναι κουκλάρα !! Καλό υψος,,,μακριά μαυρα μαλλάκια ,,,ωραίο σώμα και 2άρι βυζάκι!! Η άτιμη με κοιτούσε με ενα νάζι(τσίμπησα ο μαλάκας) ,,τρελάθηκα,,,αμέσως έβγαλα το εικοσάρικο!! Μπαίνω λοιπόν και ξεντύνομαι!! Μετά απο 5 λεπτά έρχεται και το μωρό!! Στο σαλόνι ολο χαμόγελα,στο δωμάτιο ολο μούτρα!!! Συστηθήκαμε,,την ρώτησα τη έχει και μου πε πως είναι κουρασμένη!! Άρχισα να κλαίω ηδη το εικοσάρικο! Της ζήτησα 69..γυρνάει και τι να δω!! Ένα ποτάμι κρέμας...έλεος δλδ...ήθελα να την γλείψω αλλα δεν το έκανα,,,ειχε βάλει πολυ κρέμα!! Ι πίππα μέτρια πρως κακή..πολυ δόντι ρε παιδί μου!! Είχε μια κολάρα όμως που δυχτηχός ,,δεν χάρηκα!! Εδο με τα χίλια ζόρια με άφησε στα 4 για μπροστά ,,,για πισσοκωλιτό θα με αφεινέ!! Άλλαξαμε σε ιεραποστολικό,,,ειχα κάτσει καπως και έμπενα με το ζόρι....μετα ξάπλωσα μου έκανε ενα handjob...και ευτηχός τελείωσα!! Κρίμα ρε γαμότω!! Και είναι ομορφη πάρα πολυ!!Ο χώρος μια χαρά!! Το μόνο που ευχαριστήθηκα είταν το χούφτομα που έριξα στον υπέροχο πάτο της....γιαυτο και βάζω 4!!! αλλιως ...ουτε 1!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού