Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Και άλλη "κατάθεση" απόψε, 23/10 ώρα 03:30 (πάλι of η ημερομηνία του site) Είχα αρκετό καιρό να περιπλανηθώ στο Μεταξουργείο & διαπιστώνω πως έχει ανέβει πολύ η ποιότητα των "κοριτσιών" μεταμεσονύχτιες ώρες. Συνάντησα 3-4 κοπέλες πανέμορφες. Δυστυχώς η ποιότητα των χώρων, παραμένει σε άθλια επίπεδα.
Η Βίκυ είναι Βουλγάρα, πολύ λεπτή, μελαχρινή, μέτριο ύψος, γιά 25άρα την έκοψα σε ηλικία, με πολύ όμορφα/εκφραστικά, χαμόγελο & πρόσωπο. Το στήθος της είναι μέτριο. Μικρό & κρεμασμένο. Ο χώρος ακολουθεί την αθλιότητα, όλων των ομοειδών. Ο τσάτσος ευδιάθετος & τυπικός. Ασύνηθιστο, γιά πούστη τσάτσο.
Ανέβηκα την άβολη & στενή σκάλα, γιά να μπω στο δωμάτιο. Σε λίγο ανεβαίνει με ασανσέρ(!!) η Βίκυ. Άρχισε με χαδάκια & πίπα. Χαλαρά. Ανέβαζε ταχύτητα όσο πέρναγε η ώρα, κι όταν ψιλοπέτρωσα την έβαλα πάνω μου. Το μουνί της ήταν καφτό, αλλά κάπως χαλαρό. Ωστόσο έκανε σωστή δουλειά, γιατί ο πούτσος μου κάβλωσε τόσο, που δεν έπερνε άλλο! Αυτή συνέχισε να "με γαμάει" με βογγητά κι εναλλαγή στάσεων, σε πολύ δυνατό & γρήγορο ρυθμό. Ο καθρέφτης επέτρεπε να βλέπω το κορμί της, που είχε σχεδόν ξαπλώσει, σε αντίθετη με εμένα κατεύθυνση κι ο πούτσος μου πόνεσε στην αντιστροφή. Μετά ήρθε πλάι γιά λίγο κι ύστερα την πήρα ιεραποστολικά. Είναι μικροκαμωμένη & την χειρίζεσαι πανεύκολα. Όχι μόνο δεν δυσανασχετεί, αλλά σε προτρέπει γιά πολύ δυνατό γαμήσι. Την σφυροκόπησα πολύ δυνατά. Γουστάρει το άγριο γαμήσι. Βογγούσε με κραυγούλες, όταν το σπέρμα μου γέμιζε την καπότα. Ιδρωμένος, κατάκοπος κι εκστασιασμένος, έμεινα μέσα της & με χάιδευε ως που στράγγιξα.
Προτείνεται. Θα την ξανατιμήσω!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού