Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 344 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 263324
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προ ημερων ειπα ναδω και εγω την Νικη πηρα το φουλ προγραμμα και συνδελφοι δεν εκλαψα ουτε ενα ευρω!! Το μονο που με χαλασε ηταν η ελειψη ντους. Αλλα στο ζουμι. Η γυναικα ηρθε με ενα χαμογελο σεξυ εσωρουχα δυο ποτηρια και μια σαμπανια. Αρχισαμε την γνωριμια και πριν εγω πιω τηνη σαμπανια ξεκινησε το γλυκο βασανηστηριο. Χαδια φιλακια ΠΑΝΤΟΥ και αφου μετα κοπων το ποτηρι αρχισε ο χορος! Πλακωθηκαμε σε κατι 69 αρια κατι ολοσωμα γλυψιματα. Μοσχομυτιζε κιολας και δεν ελεγε οχι πουθενα οποτε κι εγω ... το βιολι μου. Σε καποια στιγμη μου λεει γιατι δεν σε βλεπω καλα. Οπερ και εγενετω αλλαξαμε κανα δυο τρεις στασεις και μετα μου στηθηκε στα τεσσερα !!! Μανουλα μου που θα ελεγε κι ο Βεγγος. Δεν αντεξα και πολυ κανα τιλεπτο σφυροκοπημα και .. τελος. Βεβαια δεν μ αφησε να βγω απο μεσα της και πεσαμε σαν τα φιδια. Ιδρωσαμε και οι δυο αλλα μαγκες η γυναικα ξερει να σε κανει να νοιωθεις αρχοντας. Θα την τιμησω ξανα και ξανα και οπως μου υποσχεθηκε την αλλη φορα θα μου και ενα αυστριακο κολπο που δεν το ξερω... ιδωμεν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Νίκη
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού