Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να γραψω και εγω ρε συναγωνιστες δυο αραδες. Προ ημερων ειπα να εμπω στο εν λογω στουντιο για ενα ξαλαφρωμα. Λοιπον με υποδεχτηκε μια κυρια ευγενικοτατη η οποια μου ειπε οτι δουλευει η Λανα και ειναι μπλα μπλα μπλα .... κοινως εξηγησε το προγραμα. Βγηκε λοιπον η Λανα ξανθια μιλφ εκ ρωσιας και αφου εκατσε διπλα μου και μου παρκαρε τα ποδια της στα γονατα μου ειπε στην τσατσα να φυγει και αυτη θα μου εξηγηση τις λεπτομερειες. μην πολυλογω μου αρεσαν αυτα που ακουσα και να με σε ενα απο τα πιο καθαρα ισως δωματια στο χωρο των στουντιο. Πετσετες καθαρες τεραστιο ντους μοσχομυριστα σεντονια και ολων τω λογιων καλουδια! Ηρθε και η Λανα κι αρχισε το παρτυ. Αφου μου χωρεψε κανα πενταλεπτο εβγαλε τα συνεργα και συνεχισε στο κρεβετι με την παροτρυνση να συμετεχω ! Αλλο πουδεν ηθελα!! Παιδες απο ελληνορωμαικη και τζουντο περασαμε σε καμα σουτρα και ουτε εγω ξερω πως κατεληξα με τα χερια στο πατωμα τα γονατα στο κρεβτι κι αυτη με το σβερκο στο πατωμα καιτην μεση κι απανω στο κρεβατι. Γενικως σε οσους γουσταρουν μιλφ ειναι η οτι καλυτερο εχω βρει μαζι με Νικι απο Αγ. Μελετιου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάνα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού