Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβασα σχολια κι αφου ειχα τις σχετικες καυλες βγηκα παγανια. Ωρα 6,30 30 12 07. Μπηκα και βγηκε η Φωτεινη μια 50αρα γεματουλα ξανθια. Μου ειπε οτι κανει ελευθ. στοματικο κ.λ.π Δεν ξερω αλλα ειπα να δωσω ενα δωρο χριστουγεννων! Αφου με οδηγησε στο δωματιο με ρωτησε αν ηθελα κατι αλλο!Σαν τι λεω, μου λεει να κατσουμε για μιση ωρα με 50 ευρω και να με γλυψειπανω κατω μπρος πισω και να γαμησω. Λεω αφου το εκανα τοψυχικο ας το κανω εως τελος.Ηρθε συστηθηκε πηρε μωρομαντηλα και αφου χαλασε καμμια δεκαρια αρχισε την πιπα. Ειπα θα τον εχανα! Μετα αρχισε τα αρχιδια και συνεχισε με κολοτρυπιδα. Αφου συνεχισε να δουλευει με τα μωρομαντιλα! Ξαναηρθε επανω και συνεχισε να ρουφαει.Εν τω μεταξυ εγω δουλευα με τα δαχτυλα το μουνι της. Καμμια αντιρηση μονο οταν πηγα για κωλο! Με ρωτησε αν ηθελα να την παρω χωρις καποτα !!! Δεν τρελαθηκα ακομα. Στηθηκε κι αφου επαιξα κανα δεκαλεπτο με τις βυζαρες της τον εαλα λιγο λιγο μεσα. Σηκωσα ποδια στον αερα και δεν σταματησα. Βγηκα εβγαλα καποτα και τελειωσα στο στομα. Τα φτυσε αλλα δεν πειραζει. Ειπαμε δωρο χριστουγεννων!

Σ οποιον αρεσουν οι μεγαλες και παχουλεσ εδω ειναι το στεκι του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2007
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Υπηρεσίες
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού