Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
απογευματινη βαρδια η αννα απο ρωσσια.πιτσιρικα 20χρονη,ξανθα μετριου μηκους ισια μαλλια,γαλανα ματια,ομορφο προσωπο,υψος 1,72-1,75 ,τελειο στηθος,λεπτο υπεροχο σωμα,μοντελακι!
δευτερη συνευρεση μαζι της,η πρωτη πηγε απατη συναδελφοι,καθοσον πριν λιγες μερες την ειχε τυπος στο δωματιο τουλαχιστον κανα μισαωρο,με το που βγηκε την αρχισε στα γαλλικα η τσατσα και τη πατησα εγω,αφου ηρθε στο δωματιο με κλαμματα στα ματια και με ενα υφος γμτ.με το ξεκινημα της ειπα να σταματησει και να προσπαθησει να ηρεμησει και να μην ανησυχει..."θα δοκιμασουμε αλλη φορα , αστο τωρα,δε κανει..." και εφυγα.
οποτε χθες και αφου η αναμονη ηταν μονο 5-6 ατομα ειπα να μπω να κλεισει η εκρεμμοτητα.20 ευρω στη "πουλαω μουρη μαγγιορα τσατσα" και στο περιμενε...
μπαινει η αννουλα μες στη καλη χαρα αυτη τη φορα ευτυχως,μου λεει πως πρεπει να κατσω στο κρεβατι-σε τι σταση θελει,να σανιδωθω δηλαδη- κανει κατι λιγα προκατακτικα(οκ φυλης ειναι) και ξεκινα ενα καλο σχετικα βαθυ πιπονι μακρας διαρκειας αλλα μονοτονο.εβαλε μακρυα το σωμα της για να αποφυγει μπαλαμουτι,μονο λιγο βυζακι μπορουσα να πιασω,πολυ καλο οντως και στην αφη! αφου με εφτιαξε αρκετα καλα γυρισε μονη της στα 4 αλλα της ειπα ελα κανονικα .καλο ανοιγμα ποδιων,συμμετοχη σχεδον μηδενικη(καπου αλλου ειχε το μυαλο της ,τη ρωτησα αν εχει κανα προβλημα,ειπε ψεματα οτι οχι εδω ειμαι)καπου καπου θυμοταν να συμμετεχει και εκανε καποιους μορφασμους και βογγητακια και μετα σκαλωνε παλι στο "αλλου".γυρισμα στα 4,πολυ καλο στησιμο και θεα,εξαιρετικη σουφριτσα η κοπελια.η συμμετοχη της μια απο τα ιδια οπως πριν.βαρεθηκα και τελειωσα.τη ρωτησα μα που στο καλο ειχες το μυαλο σου ολη την ωρα? μηπως στο ντου που εγινε πριν καμια ωρα, σε χαλασε? οχι λεει και μου ειπε την αληθεια.ηταν κατι εντελως ασχετο και προσωπικο της,οποτε δε το παραθετω εδω.
συμπερασματικα ενα πολυ ομορφο πλασμα,τυφλα να εχουνε ορισμενες μοντελες,που μπορει να βελτιωθει και αλλο, ευκολα νομιζω.το κοριτσι αυτο ειναι για κανα στουντιο με ανεση χρονου κλπ για να ευχαριστηθεις,κριμα που το καψανε στα ντελα της φυλης.με τοσο αναμονη και κοσμο να σε βλαστημαει που αργεις,πως να το παιδεψεις αυτο το κορμι...?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού