Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488343
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη πριν λιγες μερες,βραδυνη βαρδια.
βικη απο γερμανια,ξανθια με μακρυα μαλλια,υψος καπου 1.65cm,ασχημοφατσα αλλα που δε με χαλασε,ισα ισα εβγαζε κατι το προστυχο και σεξυ.κορμι τουμπανο,αψογο για κρεβατι και οχι μονο!!!
επιλογη απλου προγραμματος των 50 ευρω.ερχεται στο δωματιο και μετα απο ενα τυπικοτατο "hi" ξεκινα με πολυ λιγα προκαταρκτικα,περασμα σκουφιου και επακολουθησε ενα καλουτσικο τρομπονι,οχι πολυ βαθυ ,ουτε με παιχνιδακια.σχετικα καλο σε διαρκεια και μονοτονο.ειχε καθησει και μακρυα επιτηδες μαλλον,οποτε ουτε περιθωριο για μπαλαμουτιασμα.αψογο κορμι και πολυ καλο δερμα,στηθος πολυ καλο και μαλλον δεν ειναι σιλικονη.ξεκινημα με ιεραποστολικο,0 συμμετοχη,καλο στησιμο,δε σηκωνει και πολυ μπαλαμουτι η παιχνιδακια,για λιγο πιο ανετες και αγριες καταστασεις ουτε λογος!οτι και οσο βοηθα ειναι η ομορφια της και το σεξαπιλ που αποπνεει. στησιμο στα 4 οπου η θεα ειναι τελεια..."τουτος δω ο κωλος ειναι ο κοσμος ολος" χεχεχε.αν και δεν ειμαι φαν,σκεφτηκα πως επρεπε να ειχα επιλεξει πρωκτικο προγραμμα με 100 ευρω,οποτε μπαινει στα προσεχως! σε κινηση μου να της δωσω ενα φιλακι στο σβερκο οπως ηταν στα 4 μηπως και γινει η κατασταση λιγο πιο φιλικη,πηρε χαμπαρι πως ζηγωνα και αποτραβηχτηκε σαν να ειμουν απλυτος.απο αυτο τη χαρακτηρισα ντιβιτσα και μη μου απτου.τοχει το σπορ,αλλα δε δινει και κριμα.ισως δινει σε πελατες που τη τιμανε συχνα,ισως μονο στο γκομενο της,παντως οποιος παιρνει νομιζω ειναι στους τυχερους αντρες.μετα το τελος ενα τυπικο ψυχρο μπαι μπαι και βουρ στο αλλο δωματιο.
συμπερασματικα...ψιλοχαλια προσωπο αλλα σεξυ....αψογο τουμπανατο κορμι...τυπικες διαδικασιες στα ενδωτερα και οχι για πολλα πολλα οπως σε προδιαθετει η εμφανιση της αρχικα.αξιζει για να μπει στη "συλλογη" εστω και μια φορα,δε το μετανοιωσα.

το παρκιν χειροτερεψε,ανοιξε μπαρακι κατω στη γωνια με συγγρου,πρεπει να πηδηχτεις να ψαχνεις μια ωρα πριν πηδηξεις,ουφ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού