Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Carol όπως έγραψα και στο τιτλο ειναι μια περιπτωση που συστηνεται μονο για gfe καταστασεις, οποιος αναζητει αυτη την κατασταση δεν εχει παρα να στειλει sms στο zuzana και να την συναντησει, οποιος ψαχνει για κατι αλλο να μην πλησιασει. μπαινοντας μέσα αντικρυσα μια πολυ ομορφη κοπελα με γαλανα ματια αλλα λιγο γεματουλα (οχι χοντρη) με 4-5 κιλα παραπανω που της εδινα ενα ομορφο στυλ και μπορω να πω οτι της πηγαιναν κιολας. κορμι αρκετα καλο με βυζο τριαρι χωρις να το εχει αγγιξει doctor παρα μονο ο γυναικολογος της.αρχικα κουβεντουλα με αγγαλιτσα (ηθελα και λιγο ρομαντσαδα πρωινιατικα) και γλωσοφιλακια αρκετα βαθια και γελακια χαχαχα και χαχαχα. μπαινω για μπανακι και βουτα στο κρεβατι της ευτυχιας και παλι χαδακια και παλι γλωσσοφιλακια και φτανει και στο εργαλειο... εεεε εδω δεν το κατεχει, πιπα μετρια χρησιμοποιωντας τα χερακια που οσο και να της τα τραβαγα εκανε ζαβολιες και τα ξαναχρησιμοποιουσε, μου θυμισε την πρωτη φορα που μου πηρε πιπα στο πραυλιο του σχολειου η ελενη στα 17 μου(να σαι καλα ελενιτσα οπου και να σαι...)αφου τελειωνει με την πιπα (αν μπορουμε να τα πουμε ετσι) καρφωνω το 20 ποντο εργαλειο μου και αρχιζω το σφυροκοπημα μπαπα μπουπα μπαπα μπουπα.... και εκει πανω στην καβλα και στην ηδονη κανω μια μαγικη κινηση (στροφη 180 μοιρων) που ουτε αυτη καταλαβε και σε χρονο dt εκει που βρισκοταν απο κατω βρεθηκε απο πανω. στο τελος την πιτσιλισα σε ολο της το κορμι με την 20ποντη μανικα που διαθετω...
βουρ για μπανακι, τσιγαρακι, κουβεντουλα-μαλακιουλες και παλι χαμουρεματακι και στην αρενα της μαχης. ξεκινημα με την υποτιθεμενη πιπα που εδω θελω να κανω μια παρενθεση και να πω οτι με αυτο το αραχνουφαντο τσιμπουκι που εκανε ειμουν ικανος να ειναι ο πουτσος ορθιος για 3 μερες και να μην τελειωνω ποτε, ετσι αφου την αφησα κανενα 10 λεπτο να ασχοληθει πηρα την κατασταση στα χερια μου γιατι αλλιως θα ξημερωναμε, την γυρναω στα 4 και αρχιζω το καρφωμα μπαπα μπουπα μπαπα μπουπα και αυτη με τη σειρα της αχα χουχα αχα χουχα απο τον εκτο σιγουρα μας ακουσε ο ρεσεψιονιστ, αφου χυσαμε και οι δυο (εγω 100%, αυτη κανεις δεν ξερει παιζεται 1,75 το ναι και 3,50 το οχι στην bwin) σηκωθηκα εκανα ενα γερο μπανακι αφαιρωντας καθε ενοχοποιητικο στοιχειο της εδωσα ενα γλωσσοφιλο και εφυγα κυριος....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού