Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325807
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κοπελα εμφανιστηκε με ενα κορμακι λευκο δυχτιωτο, ξανθια με τα μαλια της πιασμενα, μπουταρες και μια κωλαρα κολαση! Προσωπακι ωραιο καθαρο. Η τσατσα μου την συστησε ως Ελενα Ιταλιδα η οποια δεν βιαζετε και προσφερει και χαδακια!
Δεν το σκεφτηκα και πολυ και περασα στο δωματιο περνοντας το απλο προγραμμα κρατοντας ...πισινη!
Το δωματιο δεν χρειαζετε και πολες συστασεις απο τα ποιο ντιζαινατα, μαλιστα και τα σεντονια αν και ειχαν ιχνη...παλης μυρηζαν εντονα φρεσκοπλημενα!
Μετα απο κανα 2λεπτο ηρθε και η κοπελα και αφου ξεντυθηκε αποκαλυψε τους απιστευτους βυζους της, τους οποιους δεν ειχα πολυπαρατηρησει στην υποδοχη, οι οποιοι στη αφη μου θυμησαν παρα πολυ τους απιστευτους βυζους της εξαφανιζμενης Μονικας, που δουλευε πριν λιγο καιρο στο ιδιο μαγαζι, με την διαφορα οτι αυτα ειχα ΜΙΑ ΡΩΓΑ που βγαζει ματι! ολα τα λεφτα! Κοιλιτσα με αφαλο ο οποιος διαθετει και σκουλαρικι!
Η κοπελα μπηκε στο παιχνιδι αμεσως, με ελαφρα χαδακια παντου αλλα και προσφεροντας μου τις βυζαρες της στη μαπα, τις οποιες τις εγλυψα και τις ρουφηξα δεοντως χωρις να διαμαρτηρηθει καθουλου... στη αφη ειναι τελειοι και φυσηκοι! Αφου χαιδεψε και λιγο τα μπαλακια ηρθε και η στυση, στην οποια περασε και τη καποτα καλως και τον πηρε στο στομα της, η πιπα της αγγιζει το μετριο προς το καλο, σε καποιες φασεις με κοιτουσε και στα ματια γλυφωντας Τον, που στο τελος πηρε φορα για τα καλα σε γρηγορο ρυθμο. Αφου βαρεσε αρκετα σταματησε και ξεκινησαμε αυτη απο κατω ...σαλιωσε το μουνι της!!! πραγμα που με καυλωσε και τον επιασε και τον κατευθηνε μεσα της, συμετεχοντας θα ελεγα με μικρα βογκητα και με ελαφρια χαδακια, στη συνεχεια περασαμε στα 4 που στηθηκε αριστα τον ξανα επιασε και τον εβαλε παλι μονη της μεσα, ξεκινησαμε με αργο ρυθμο χαιδευοντας την κωλαρα της και στο τελος αφου επιταχυνα για τα καλα συμετηχε και αυτη ολιγο, εχυσα αγγιζοντας τις βυζαρες της οι οποιες με ειχαν αφησει αφωνο!
Σηκωθηκε, ντυθηκε, με ευχαρηστησε και αποχωρησε απο το δωματιο.
Η κοπελα αξιζε καταθεση, τιμησε τα λεφτα της, το μονο που μου εμεινε ειναι τα βυζια και οι ρωγες τις! που περνουνε ΑΡΙΣΤΑ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού