Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά ένα ονειρικό Σ/Κ με την γνωστή μας Πολωνή..ειναι δύσκολο να προσαρμοστείς στην καθημερινότητα.Δύσκολα βρίσκεις αντίδοτο σ'αυτό..Η ζωή συνεχίζεται όμως.Βρήκα λίγο χρόνο μέσα στις υποχρέωσεις μου και είπα να χαλαρώσω λίγο με μια καλή κοπελίτσα.Μια ματιά στις επιλογές δείχνει την γνωστή Ρωμαία.Σίγουρο χαρτί.Ακριβούτσικο αλλα αξίζει αν πάρεις πίσω πόρτα.Καθότι δεν ειμαι φίλος της εισόδου αυτής,δεν τα διαθέτω.Τι μένει?Μα τα δύο νεαρά κοριτσάκια το EU η Ina και η Vika (Rebeka και Suzi σε προηγούμενα δύο τουρ).Ειχαν μερικές κριτικές και αποφάσισα να κλείσω την Vika.Γιατί? Η εμπειρία λέει οτι όταν ένα κορίτσι υστερεί λίγο στην εξωτερική εμφάνιση,συνήθως ιδρώνει περισσότερο την φανέλλα στον αγώνα για να το ισοφαρίσει.Οντως η Ινα ειναι ομορφότερη (την είδα στο δωμάτιο μόλις μπήκα).Πίστευα όμως οτι ίσως ποντάρει σε αυτό και χαλαρώνει.Ετσι έκλεισα ενα δίωρο με τη Vika.Ευκολη συννενόηση με το πρακτορείο με δύο μόνο sms.Σαρανταπέντε λεπτά πριν το νούμερο του δωματίου.Ολα καλά.Φτάνω ακριβώς στην ώρα μου αλλα ενα sms μου λέει να καθυστερήσω 15 λεπτά γιατί η κοπέλλα ηταν σε beauty shop. Εντάξει να περιμένω,ίσως να είναι φρέσκια έτσι.Ανεβαίνω κτυπώ και μου ανοίγει το κορίτσι με ένα κόκκινο νεγλιζέ διαφανές και κοκκινο σέξυ Thong. Ειναι κριβώς οτι βλέπετε στην πρώτη και τελευταία φωτό της στην μπανίερα γυμνή καθώς αυτές ειναι αληθινές 100%.Ψηλή κοπέλλα και κανονικό κορμάκι.Στο πρόσωπο δεν ειναι κούκλα,έχει ωραία μάτια,αλλα λίγο στρογγυλό πρόσωπο.Στηθάκι φυσικό,μετριο.Βρήκα μεσα την φίλη της Ina ντυμένη (Αρα δεν ειχε δουλειά κι αυτή πριν).Αμέσως έφυγε και μας άφησε μόνους.Συστάσεις και ένα τυπικό φιλάκι για αρχή.Μπαίνω για ντους.Με περίμενε στο κρεββάτι.Μόλις βγήκα προσπάθησα να σπάσω το πάγο.Ειναι λίγο άπειρη.Μου ζήτησε να κάνει τσιγάρο..Εντάξει λέω ας ξεκινήσουμε με αυτό,αν και δεν καπνίζω.Κάθησα κοντά της και ενώ κάπνιζε την χάιδευα και την φιλούσα στο λαιμό.Αγγλικά δεν ξέρει καλά,αφου και τα νούμερα 1,2,3,4,5 τα μετρούσε με τα δάχτυλα..Δεν ειναι για πολλές κουβέντες συμπαίχτες.Αρχισε να χαλαρώνει λίγο και αρχίσαμε με φιλιά και αγκαλίτσες.Το φιλί το κατέχει πραγματικά.Πολύ ξεσηκωτικά φιλιά,βαθειά και υγρά.Το στοματάκι το δουλευει τέλεια.Εξερεύνηση στα χαμηλά και βλέπω οτι αρχίζει να υγραίνεται.Δεν λέει όχι στα δάχτυλα.Αποφάσισα να την ξεσηκώσω πρώτα εγώ,γιατί πιστευα οτι έτσι θα ειναι καλύτερη.Και δεν λάθεψα.Την ξάπλωσα και άρχισα να το γλυφιτζούρι.Καθαρό νινάκι,νεανικό και ξυρισμένο.Πράγματι άρχισε να διεγείρεται και με παρακαλούσε να μην σταματήσω ώσπου να τελειώσει.Τρελαίνεται για γλυψιμο.Κι αφού την τρέλλανα,ήρθε η ώρα να δοκιμάσω τι πουλιά έπιασε η φάκα...Και μου αρχίζει ένα γλύψιμο παντού μέχρι να τον πάρει στο στόμα.Τοτε έγινε θεριό.Βαθειά,υγρά και απαλά,δυνατά και πάλι το ίδιο.Ειναι μαστόρισα πράγματι.Τέλειωμα μεσα βαθειά και κατάποση μεχρι και της τελευταίας σταγόνας.Δεν σταματά με τίποτε αν δεν σε στραγγίσει. Διαλειμματάκι για τσιγάρο,λίγη πάρλα,αφού δεν ξέρει καλά Αγγλικά.Δευτερος γύρος με πάλι δική μου περιποίηση πρώτα,ξανα μουσκεμα και έτοιμη να με φάει.Δεν δοκίμασα το νινάκι της αφού ήθελα ακόμα μια φορά να τελειώσω στο Θεικό στοματάκι της.Αρκετή ώρα τώρα με πολλή προσπάθεια απο μέρους της και με πολλές εναλλαγές.Τελειωμα πάλι βαθειά και στράγγισμα πλήρες. Πολύ καλή και γλυκειά κοπελλα και πιστεύω οτι αν της φερθεις καλά σου το ανταποδίδει σε ότι κι αν ζητήσεις μετά.Για μένα αξίζει τα λεφτά..και πιστέψτε με,δεν θα μου ήταν εύκολο να το πω μετά τα δύο βράδυα που έζησα με την σουπερ Πολωνή.Καλή περίπτωση λοιπόν αν θελετε να ξεχάσετε την πίκρα απο την ηττα της Εθνικής και όσες θα ακολουθήσουν....,αφου το κέιμενο αυτό το έγραψα το απόγευμα μετα τον αγώνα με την Κορέα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 11, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.014
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού