Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντήθηκα με την συγκεκριμένη κοπέλα πριν 2 ημέρες σε γνωστό ξενοδοχείο της συμπρωτεύουσας. Απάντηση στο κινητό μου ότι είναι διαθέσιμη μόλις 15 λεπτά πριν την ώρα που είχα ζητήσει. Ήμουνα εκεί κοντά και αποφάσισα να πάω. Μόλις φτάνω, μου ανοίγει την πόρτα και τελικά διαπιστώνω ότι ήταν η Λάουρα. Μου είπε ότι έχει διπλό προφίλ. Από εμφάνιση μέτρια προς καλή, οπότε είπα να δοκιμάσω. Στο σεξ είναι πρόθυμη να σου προσφέρει ότι της ζητήσεις. Πίπα, καλή, βαθιά, υγρή. Από σώμα, μέτριο. Γενικά για μια φορά ήταν καλή, αλλά δεν ήταν περίπτωση που θα ήθελα να συναντήσω ξανά.
Τώρα, όποιος την κλείσει να ξέρει ότι εφόσον λέει αλήθεια θα βρει την Λάουρα. Οι φωτογραφίες ως Λάουρα της συγκεκριμένης κοπέλας είναι αληθινές. Ως Λίρα, δεν υπάρχει εκτός αν έλεγε ψέμματα. Όποιος συναντήσει την συγκεκριμένη κοπέλα, ας το αναφέρει αν η συγκεκριμένη κοπέλα είναι όντως η Λάουρα, ή αν τελικά υπάρχει και Λίρα, που δεν έχει καμμιά σχέση με την Λάουρα, ώστε να ξέρουμε αν όντως η κοπέλα με την οποίαν κλείνουμε ραντεβού, την συναντάμε κιόλας ή αν μας εμφανίζεται τελευταία στιγμή κάποια αλλη εντελώς άσχετη με την κοπέλα που κλέινουμε ραντεβού, χωρίς να μας ρωτήσουν. Αν ισχύει δεν θα ξαναπάρω πια από το συγκεκριμένο πρακτορείο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 14, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού